sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Humic

Humik Asitler, doğal, organik ve biyolojik bileşiklerdir. Humik asit topraktaki organik humusun içindeki en aktif malzemedir. Bu asitler, eski çağlardan beri yaşayan ormanların, milyonlarca yıl içerisindeki değişimlerine bağlı saf ve yoğun katmanlar halinde bulunmakta ve günümüzde çeşitli çöktürme yöntemleri ile kullanıma hazırlanmaktadırlar. Humik asitler insan sağlığı için bir çok şekilde kullanılabilir. Genelde selülit tedavisinde uygulanan çamur tedavisinde kullalan çamurun içinde bol miktarda humik asit olduğu bilinir. Eski çağlarda da bu humik asit tedavisinin direkt çamur veya toprak uygulaması ile kullanıldığı bilinir. I. Dünya Savaşı esnasında bile etkisi fark edilmiş, yaraların sarılması için kullanılan bandajların içine toprak veya çamur uygulaması yapılmıştır. Hal böyle iken Humik asidin etkisinin günümüzde de fark edilip cilt sorunları için kullanılmaması büyük bir eksiklik olurdu.

Günümüzde insan cildinin yapısı pek çok farklı riskten dolayı sorun yaşamaktadır. Sağlık sorunları, hava şartları, kirlilik, yapısal problemler cildin sağlığı ve sağlıkla korunması için problem teşkil edebilir. Cildin sağlığına kavuşması için üretilen pek çok ürün ise cildi iyileştirir görünürken çok farklı şekillerde etki ederek cilt için fayda sağlayacağı yerde bunu yaparken aynı zamanda vücudun başka bir yerinden sorun çıkarabilmektedir. Cildin sağlıklı olabilmesi ise vücudun tamamen her açıdan dengede olması ile alakalı olduğundan dolayı minerallerin, cilt ve vücut adına yapıcılığı son derece önemlidir. Bu anlamda cilt adına mükemmel bir çözüm sunan Humic markası pek çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır. Türkiye’de ilk ve tek olarak 2011 yılında Hadımköy’de modern bir tesiste kurulan Aprimed İlaç tarafından Humic markası ile bir çok kozmetik ürününde kullanılır. "Back To Nature” sloganı ile yola çıkan Humic markası cilt, saç ve vücut için tamamen doğal yöntemler sunmaktadır. Aprimed İlaç Humic markası ile daha çok saç ve cilt bakımı, onarımı gibi alanlara hitap eder ancak doğada bulunan Humik bileşlerinin insan sağlığı konusunda bir çok farklı alanda kullanım potansiyelinden söz etmek mümkündür.

Bilim çevreleri tarafından kanıtlanmış olan, Humik bileşenlerinin artrit, HIV, kanser, ağır metalden vücudu arındırma ve immün (bağışıklık) sistemin güçlendirilmesi ile ilintili birçok çalışmanın yapıldığını görebiliriz.

  • Humic Temizleme Sütü, Humic Sıkılaştırıcı Tonik,
  • Humic Leke Sorunlarına Yardımcı Krem,
  • Humic Akne Temizlemede Yardımcı Jel,
  • Humic Akne Sorunlarında Yardımcı Gece Jeli,
  • Humic Anti-Aging Peeling Maske,
  • Humic Yenilenmeye Yardımcı Günlük Şampuan,
  • Humic Kepek Sorunlarında Yardımcı Şampuan,
  • Humic Saç Yenilemeye Yardımcı Serum,
  • Humic Genital Hijyen Şampuanı gibi ürünler ile revaştadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.