sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Humacare

Dünyaca ünlü marka Humacare Alman teknolojisi ile geliştirilmiş geniş ürün yelpazesini ISO 9001 güvencesi ile Türkiye'de tüketicileri ile buluşturuyor. H5-UNSWEAT Teknolojisi ile Geliştirilen Humacare farklı alanlarda harika ürünler geliştirmiştir. Sayısı azımsanmayacak kadar fazla insanın muzdarip olduğu terleme problemi birçok soruna neden olur. İlişkilerde yarı yolda kalmak, yaz aylarından nefret etmek, ter kokusu yüzünden insanlardan uzak durmak artık sona eriyor. Günlük yaşamda oldukça rahatsız olduğunuz ter kokusu ve terin oluşturduğu ıslaklık görüntüsünden kurtulmanın yolu Humacare'den geçiyor. Almanya'da geliştirilen, IS09001 uluslararası kalite sertifikası olan tesislerde üretimi gerçekleştirilen Humacare Terleme Önleyici Sprey ile terleme probleminden kurtulabilirsiniz. Sıcakların artması ile gelen yaz mevsimi vücut ısısını da artırarak, terlemeye neden oluyor. Vücuttaki suyun buharlaşmasına neden oluyor. Vücut ısı dengesini sağlamak ve ısıyı düşürmek için vücuttaki suyu buharlaştırarak dışarı atıyor yani terlemeye neden oluyor.

Terleme sorunu genel olarak ortam sıcaklığının yükselmesi ile ortaya çıkar. Spor, dans gibi fiziksel aktivitelerin artışı ile aynı zamanda heyecan, stres, efor da terlemeye neden oluyor. Heyecan, stres, efor gibi durumlarda oluşan terlemeler sonucu kıyafette istenmeyen görüntüler ve istenmeyen kötü kokular meydana gelir. Bu noktada Humacare Terleme Önleyici Sprey ile terleyen bölgelerinizi kuru ve serin tutabilirsiniz. Humacare Terleme Önleyici Sprey, koltuk altı ve ter kokusu, ense ve sırt ter kokusu, el ve avuç içi ter kokusu, genital bölge ter kokusu gibi bölgelere derinden etki eder. Ürünün başarısı test edilmiştir. Humacare markasının saymakla bitmeyen ürün çeşitliliğinin bir diğeri ise Humacare Ozan Yağıdır. Bilindiği gibi Humacare Ozan Yağı, ozonlamaya uygun olan saf zeytinyağının önce asidinin alınması ve ardından 55 saat ozona maruz bırakılması sonucunda ortaya çıkar. Ortaya çıkan bu yeni sıvıya ozon yağı denmektedir. Ozon yağı, Avrupa hastane ve kliniklerinde uygulanan ozon tedavisi yerine geliştirilen bir teknolojidir. bu yöntemin çıkışı ise kanın ozonlanarak kullanıcıya geri verilmesinin zor olmasından dolayı kliniklerde yapılan ozon uygulamalarının yanı sıra problemli bölgeye daha kolay şekilde uygulanabildiğinden geliştirilmesine devam edilmiştir.

Humacare ozon yağı son teknoloji ozon uygulamalarının bir ürünüdür. Faydalarına bakacak olursak; iyileşmeyen yaralar, viral enfeksiyonlar, cilt, yaşlılık, selülit, kronik yorgunluk, stresle mücadeler, cinsel sorunlar, detoks, kronik yorgunluk, diş rahatsızlıkları gibi sıralanır. Humacare bir başka ürünü ise Gümüş Bakım Setidir. Saç bakımını doğanın özünden koparak gelen bir bakım maddesi olan gümüşle yapan marka etkili bir bakım sunar. Humacare Gümüş Kremi ise; aken ve sivilce problemi olan ciltlere yönelik olarak geliştirilmiştir. Cilt kremini ciltteki akne ve sivilce izlerinin giderilmesinde ve cildi dış etkenlere karşı koruması noktasında tercih edebilirsiniz. İstenmeyen koku, bakteri oluşumu ve gelişiminin engellenmesi noktasında da etkili bir üründür. Görüldüğü gibi Humacare ürünlerini kullanarak spesifik diyebileceğimiz can alıcı sorunlara karşı çözüm geliştirebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.