sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Horkes

Nefes almamızı sağlayan üst solunum yolları burun, geniz, boğaz bölgelerinden oluşur. Aşağıda ise soluk borusu ve akciğerler ile solunum gerçekleşir. Nefes alıp vermemizi sağlayan tüm fonksiyonlar buradadır. Burun, boğaz ve geniz bölgelerinde yani nefes aldığımız bölgelerde oluşabilecek tıkanma ve daralmaya bağlı olarak hava akımının azalması ve bu azalmaya bağlı olarak dokulardaki titreşimlerin oluşturduğu rahatsızlık veren, hoş olmayan seslere horlama denir. Horlama uyku sırasında gerçekleşen bir rahatsızlıktır. Genel olarak fazla kilolu insanlarda görülebilecek bir durumdur. Horlama fiziksel olarak, baş ağrısı, tansiyon, kulak çınlaması, ağızda kuruma, mide yanması, diş çürümesi gibi rahatsızlıklara sebep olduğu gibi psikolojik bazı sorunlara da yol açmaktadır. Horlamanın yarattığı yüksek ve rahatsızlık veren ses, sadece horlayan kişiye değil çevresindeki insanları da rahatsız eder. İnsan uykusunda dinlenir ve yenilenir. Bu nedenle uykunun insan hayatında önemi oldukça büyüktür.

Tüm bu sıkıntılar bu durumu engelleyici bir ürün kullanma ihtiyacını doğurmuştur. Bu sebeple Horkes&Horson Akbulut Dış Ticaret Amerika’dan ithal bir ürün olan Horkes markasını Türkiye’ye getirmişlerdir. Horkes, horlama sorunu olan insanlar için özel olarak tasarlanmış, horlamayı engelleyen ve yok etmeye çalışan özel bir manyetik özellikli terapi ürünüdür. Son teknoloji bir üründür. Horkes ürününün iki ucunda hava girişini ve çıkışını sağlayan iki boşluk bulunmaktadır. Bu boşluklar nefes almayı kolaylaştırır ve solunum olayının daha kolay ve gürültüsüz halledilmesini sağlar. Kullanan kişiyi horlamanın yarattığı hem psikolojik hem de fiziksel rahatsızlıklardan arındırmaya yardımcı olur.

Horkes’in içerisinde burun bölgesinin uzuvları arasında bulunan iletişimi sağlayarak kanalları açan yüksek güçte Cmos çip bulunmaktadır, bu Cmos çipi horlama problemini ortadan kaldırmak için önemli etki göstermektedir ve daha bir çok horlama önleyici ürün tarafından da kullanılır. Cmos çip’in içermiş olduğu mikro manyetik özellik taşıyan elementler burun bölgesine etki ederek, nefes alışverişini kolaylaştırır, kullanan kişinin ve çevresindekilerin rahat bir uyku çekmesine yardımcı olarak şikayetleri azaltır.

Küçük ve portatif yapıya sahiptir, uyku esnasında gece boyunca rahatsızlık etmez, ağırlık yapmaz. Kullanan kişiye zarar vermez, kullanımı kolay ve kokusuzdur. Horkes kullanımın ardından sabah uyanıldığında kulak çınlaması, baş ağrısı, ağız kuruluğu gibi horlama süresinde sık görülen sıkıntıların azaldığı tespit edilmiştir. Horlama şikayetinden tamamen kurtulmak için Horkes’in 30 ila 90 gün arasında düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Uyumadan önce iki parmak yardımıyla burun deliklerine yerleştirilir. Şişkin ve çıkıntılı olan kısım dudak üzerinde olmalı yani aşağı doğru bakmalıdır. Kullanan kişinin yastığı bir omuz yüksekliğinden fazla olmamalıdır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.