sadsad x
asdasd

Henna Plus Bitkisel Saç Boyaları

Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Henna Plus

Saç bakımı özellikle bayanlar için son derece önemlidir. Saçların canlı, parlak ve sağlıklı olabilmesi doğru bakımla mümkündür. Saçların görünümüne renk ve parlaklık katan boyalar görünümde oldukça olumlu etkiye sahiptirler. Henna Plus içerdiği özler bakımdan benzersiz etkiler oluşturur. Bileşimi tamamen bitkisel olan Henna Plus, bakımda maksimum sonuçlar yaratır. Her saç tipine uygun olarak geliştirdiği formülü ile saçlarda oldukça başarılı etkiler bırakır. Henna Plus %100 bitkisel olan saç boyasıdır. Günlük yaşantıda maruz kalınan olumsuzluklar, vitamin eksikliği, yanlış beslenme, stres, çevresel faktörler gibi daha sıralayabileceğimiz fazlaca etkiyle saçlar yıpranır ve kötü bir hal alır.
 
Saçların beyazlaması %90 olarak genetik faktörlerden kaynaklanmaktadır. Saçların daha bakımlı ve canlı görünebilmesi için kullanılan yöntem saçların boyanmasıdır .Saç boyanırken seçilen ürünler genellikle kimyasaldır. Kimyasal ürünler saçları yıpratır ve saçlara fazlasıyla zarar verir. Kimyasal saç boyalarında deriye zarar verecek olan amonyak, paraben, sls gibi maddeler bulunur. Bu maddeler de saçlara ciddi oranda zarar verir.
 
Bakımlı olmak isterken saç sağlığının bozulmasına izin vermek pekte akıllıca değildir. Bu nedenle bitkisel ürünler tercih edilmelidir. Saç boyası ya da şampuanı olsun bitkisel olması son derece önemlidir. Henna Plus saç bakımını %100 bitkisel olarak yapar. Henna Plus tamamen bitkiseldir ve saçlara yapılan boyama işlemi ile kuaförden yeni çıkmış hissi yaratılmasını sağlar. Yıllara meydan okuyan bir bakım yapmak için saçlarınıza zarar vermeden, bitkisel içerikli Henna Plus ile genç görünmeniz oldukça mümkün. Tamamen bitkisel içeriği ile saçlara uyguladığı şifalı gücü ile muhteşem sonuçlar yaratır.
 
Henna Plus adının anlamına baktığımızda adını kına bitkisinden aldığını görürüz. Adını kınadan alarak kendi marka ismi yapan Henna Plus saçlarınızı boyamakla kalmıyor aynı zamanda saçları güçlendiriyor, canlılık ve parlaklıkta kazandırıyor. İçeriğindeki melissa, şerbetçi otu, biberiye, ayçiçeği ve papatya özleri ile saçlara maksimum sağlık ve kuvvet kazandırıyor. Henna Plus renk seçeneği oldukça fazladır. En açık renkten en koyu renge kadar geniş bir skalası vardır. Birbirinden güzel renk seçenekleri ile organik bakımın en iyisini sunar.
 
Henna Plus doğal renk karışımı yapabileceğiniz için dilediğiniz stili yaratmanız mümkün olacaktır. Karışım derken örnek olarak; açık sarı ile bakır sarı karışımı ile ortaya çıkan sarı rengi gösterebiliriz. Boyalı saçların bakımı da fazlasıyla önemlidir. Saçlar boyandıktan sonra doğru bakım şampuanlarıyla yıkanmalıdır. Henna Plus boyalı saçlara özel olarak geliştirdiği şampuanlarıyla boyalı saçların bakımını tamamlar. Henna Plus ürünleri ile saçlarda %100 doğal bakım gerçekleştirebilir, canlı, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Henna Plus The Lifeco Markasıdır. Ürünlerinde The Lifeco kalitesini barındırır. Bu kalite ile sunulan Henna Plus saç boyalarını kullanarak saçlarınızdaki değişime tanık olacak ve kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.