x
HemoClin Jel

HemoClin Jel

Daha fazla HemoClin ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
30,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : HemoClin
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 37 g
Güncelleme Tarihi : 04.11.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Hemoroid ve anal kaşıntı, yanma, irritasyon ve hassasiyet gibi şikayetler için geliştirilen jel formlu üründür. Anal cilt ortamının düzenlenmesine ve doğal iyileşme sürecinin hızlanmasına katkıda bulunur. Toksik kimyasal, hormon ya da kortizol içermeyen formülüyle yan etkiye neden olmadan bakım gerçekleştirir. Şeffaf ve yumuşak uygulama başlığı sayesinde uygulama kolaylığı sunar.

HemoClin Jel

HemoClin Jel anal kaşıntı başta olmak üzere tüm anal hassasiyet ve sorunları çözecek mükemmel bir jeldir.

Hemoclin Jel Özellikleri

HemoClin Jel anal cilt ortamını düzeltir ve hemoroid oluşumunu önler. Tedavi edicidir. Rahatlatır ve ferahlatır. Kimyasal ve toksik içermez. Kortizol ve hormon barındırmaz. Her hangi bir yan etkisi yoktur.

Hemoclin Jel Kullanımı

HemoClin Jel az miktarda ürünü parmağınıza sürünüz. Anal şikayet olan bölgeye içine yada çevresine sürünüz. Büyük abdestinizi sulandırarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.