sadsad x
asdasd

Hemoclin Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

HemoClin

Geliştirilen ürün sayesinde oldukça şeffaf ve yumuşak uygulama başlığı sayesinde hijyenikortam sayesinde uygulama kolaylığı sizlerle. Hemoroidve Anal Kaşıntısı, Hassasiyet, irritasyon, yanma gibi şikâyetlerden dolayı gerçekleştirilen rahatsızlıklardan dolayı hızlı bir yatıştırıcı rahatlama sağlar.  Hemoroidve Fissür oluşumunun önler aynı zamanda ise anal rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. Anal cilt ortamının düzenleyerek yerini doğal iyileşme süreci ile besleyerek kısa sürede rahatlamanızı sağlar. İçerisinde hiçbir şekilde toksik olmayan doğal içeriğe sahiptir. Aloe Barbadendis bitkisinden ortaya çıkarılan bio-aktif patentine sahip olan 2QR-Komplex Jel yapısındadır. Hemoclin hiçbir şekilde belirgin olacak açıda toksik kimya ürünü içermez. Kortizol veya hormon gibi içeriğe sahip değildir. Aynı zamanda düzenli kullanım sonucunda bile hiçbir şekilde yan etki tespit edilmemiştir.

HemClin Jel içerisinde barındırmış olduğu, Aloe Barbadendisekstresi (Galactoarabinan Polyglucoronic Asit Crossploymer) içeriği sayesinde bakteriyel olarak karşımıza çıkan bakterilerin rektum ve anal kanala yapmış olduğu penetre sürecinde olmasını aynı zamanda yerleşmesine engel olur. Bu nedenle birlikte anti-enfekti, anti-enflamatuarile birlikte gelişmiş derecede büyük bir etkinlik sağlar. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkların iyileşme sürecinde büyük bir doğallık kazandırarak gelişimi hızlandırır. PolyetheneGlycol 8 (PEG-8) içeriğinin vermiş olduğu büyük abdestin içeriğine doğru çok daha fazla su çekilmesini beraberinde büyük abdestin yumuşamasına neden oluyor, rektum ve makat duvarında ise büyük abdestin yapmış olduğu basınç sayesinde mekanik yüklenmeyi azaltarak çok daha kolay yani ıkınma ve zorlanmada olmadan tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesini sağlar.
HemoClin aktif ürün içeriği kaşıntı, yanma, irritasyon ve hassasiyet gibi oluşacak olan anal rahatsızlıklarının ortadan kaldırılması beraberinde iyileştirilmesinde etkilidir. Bio-aktif jel hemoroidpiileri, anal fissür gibi rahatsızlıklarda oldukça hızlı bir rahatlama sunar. 2QR Bioaktif patente sahip olan içerik zararlı bakteriler yok edilerek, Anal bölgesinde doğal bir şekilde iyileşme sürecinin de destekler.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.