x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
HemoClin
Sırala:

HemoClin

Geliştirilen ürün sayesinde oldukça şeffaf ve yumuşak uygulama başlığı sayesinde hijyenikortam sayesinde uygulama kolaylığı sizlerle. Hemoroidve Anal Kaşıntısı, Hassasiyet, İrritasyon, Yanma gibi şikâyetlerden dolayı gerçekleştirilen rahatsızlıklardan dolayı hızlı bir yatıştırıcı rahatlama sağlar.  Hemoroidve Fissür oluşumunun önler aynı zamanda ise anal rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. Anal cilt ortamının düzenleyerek yerini doğal iyileşme süreci ile besleyerek kısa sürede rahatlamanızı sağlar. İçerisinde hiçbir şekilde toksik olmayan doğal içeriğe sahiptir. AloeBarbadendis bitkisinden ortaya çıkarılan bio-aktif patentine sahip olan 2QR-Komplex Jel yapısındadır. Hemoclinhiçbir şekilde belirgin olacak açıda toksikkimya ürünü içermez. Kortizol veya hormon gibi içeriğe sahip değildir. Aynı zamanda düzenli kullanım sonucunda bile hiçbir şekilde yan etki tespit edilmemiştir.

HemoClin Özellikleri

HemClin Jel içerisinde barındırmış olduğu, Aloe Barbadendisekstresi (Galactoarabinan Polyglucoronic Asit Crossploymer) içeriği sayesinde bakteriyel olarak karşımıza çıkan bakterilerin rektum ve anal kanala yapmış olduğu penetre sürecinde olmasını aynı zamanda yerleşmesine engel olur. Bu nedenle birlikte anti-bakteriyel, anti-enfekti, anti-enflamatuarile birlikte gelişmiş derecede büyük bir etkinlik sağlar. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkların iyileşme sürecinde büyük bir doğallık kazandırarak gelişimi hızlandırır.

PolyetheneGlycol 8 (PEG-8) içeriğinin vermiş olduğu büyük abdestin içeriğine doğru çok daha fazla su çekilmesini beraberinde büyük abdestin yumuşamasına neden oluyor, Rektum ve makat duvarında ise büyük abdestin yapmış olduğu basınç sayesinde mekanik yüklenmeyi azaltarak çok daha kolay yani ıkınma ve zorlanmada olmadan tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesini sağlar.

Xanthan Gum içerisinde yer alan maddeler sayesinde büyük abdestin sulanmasına aynı zamanda yumuşamasına sağlarken, Makat kanalı ve duvarı ile arasında gerçekleşen basıncı sayesinde ortaya çıkan mekanik yüklenmeyi azaltır.
Bestaine içeriğinin vermiş olduğu destek ise büyük abdestin sulandırılma sürecinde ki osmprotectant etkinliğiyle güçlü bir yapıya sahip olur. Bu nedenle makatın üzerinde ortaya çıkan irritasyon rahatsızlıklarının da komple önler.
Laureth-9 içeriğine yakından bakacak olursak onun da oldukça büyük bir görevi var. Rahatsız olan bireyin büyük abdestinin içerisinde yer alan sıvı içeriğinin homojen olarak dağıtımının sağlayarak; Kaşınma, Yanma, Ağrı gibi hemoroidin beraberinde anal fissürü ait olan şikâyetlerinin azalmasında oldukça yardımcı olur.

HemoClin aktif ürün içeriği kaşıntı, yanma, irritasyon ve hassasiyet gibi oluşacak olan anal rahatsızlıklarının ortadan kaldırılması beraberinde iyileştirilmesinde etkilidir. Bio-aktif jel hemoroidpiileri, anal fissür gibi rahatsızlıklarda oldukça hızlı bir rahatlama sunar. 2QR Bioaktif patente sahip olan içerik zararlı bakteriler yok edilerek, Anal bölgesinde doğal bir şekilde iyileşme sürecinin de destekler. Ek olarak Hemoclinatklarısıcı hale getirerek çok güçlü bağırsak hareketlerinin oluşturulmasına sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.