x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Helix-D
Sırala:

Helix-D

Yüz ve boyun serumu olan Helix-D, yaşlanma karşıtı olup içerdiği aktif maddelerle kırışıklıkları giderir. Kırışıklık gidermenin ötesinde fazlasıyla kapsamlı bir anti-aging ürünüdür. Bilindiği gibi doğal yollardan gerçekleşen yaşlanma zamanla ortaya çıkan kompleks bir olaydır. Gerçek yaşlanma genler aracılığı ile doğal olarak gerçekleşir. Fizyolojik bir durumdur. Dış faktörler olmasa dahi bu süreç oluşmaktadır. Dış faktörler dediğimiz beslenme şekli, sigara, alkol, hormonal sıkıntılar, stres, uykusuzluk, UV ışınları yaşlanma sürecini hızlandırır.

Yüzdeki çizgilerin nedenlerine bakıldığında; cildin yüzdeki en geniş ve güzelliği dışa vuran en önemli organ olduğunu bilmekteyiz. Üst tabaka olan deriyi vücudun du ve ısı kaybını kontrol eder. Kullanılan kozmetik ürünleri bu tabakaya etki eder. Alttaki tabakanın (dermis) temel yapısını oluşturan kollajen lifler, hyaluronik asit ve mukopolisakkaritler zamanla azalır. Elastik lifler yapısal olarak bozulur. Yüz hareketleri de çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Yüzde gerçekleştirilen mimikler de ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Güneş ışınlarına fazlaca maruz kalmak yaşlanmayı önceleyen etkiler arasındadır.

Solaryumu yanlış kullanım sonrasında da foto yaşlanma denilen kuru, lekeli, canlılığını yitirmiş, kırışıklık açısından zengin bir cilt görünümüne neden olunmaktadır. Bu noktada engellenemez kırışıklıklara maruz kalınır. Helix-D bu noktada dünyadaki en güçlü ve en son keşfedilen yaşlanma karşıtı aktif maddeleri içermektedir. Helix-D, sadece kırışıklık gidermez aynı zamanda fazlaca fonksiyonu olan bir anti-aging çözümü de sunar.

Helix-D sahip olduğu benzersiz emilim teknolojisi ile içeriğindeki aktif maddelerle hedeflenen cilt katmanlarına hızla ve yeteri kadar ulaşır. Helix-D, güçlü antioksidan etkisi ile uzun süreli olarak nemlendirici özelliği ve içerdiği 6 peptid ile cildi gençleştirir ve rafine eder. Helix-D ile yapılan klinik çalışmalar sonucunda katılımcıların %80'inden fazlasının ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azaldığı bilinmektedir.

Helix-D'nin faydalarına bakacak olursak;

  • Helix-D sürekli etkinlik sağlar. Güçle ilgili çözümleri Helix-D için elektromanyetik dengeli çift katmanlı lipozom teknolojisi ile uygulama sonrası maksimum fayda sağlar.
  • Helix-D'nin sahip olduğu önemli yeniliklerden biri olan düşük kutuplaşma eğilimli sürtünmesiz emilim sistemi ile sudan daha kolay bir biçimde hedeflenen cilt katmanlarına hızla ve yeterli miktarda ulaşır.
  • Helix-D'nin cilt hücrelerinin zarındakilerle aynı organik maddelerden oluşan çift katmanlı lipozomları, koruyucu bir zarf oluşturarak içeriğindeki aktif maddelerin hedeflenen bölgeye ulaşmasını ve belirgin farkların oluşmasını sağlar.
  • Helix-D ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi aydınlatır ve sıkılaştırır, cildi nemlendirir, cildi tamir eder, cilt tonunu eşitler, kaz ayağı görünümünü azaltır, göz çevresindeki koyu halkaların görünümünü azaltır, göz çevresi kırışıklıklarını giderir, göz çevresi şişliklerini azaltır.

Kısacası Helix-D Göz Serumu ve Helix-D Yüz ve Boyun Serumlarını kullanarak sizde ihtiyacınız olan mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı serumlarla kırışıklıklara veda edebilirsiniz. Sizde Helix-D ile başarılı bir bakımla güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.