sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Helix-D

Yüz ve boyun serumu olan Helix-D, yaşlanma karşıtı olup içerdiği aktif maddelerle kırışıklıkları giderir. Kırışıklık gidermenin ötesinde fazlasıyla kapsamlı bir anti-aging ürünüdür. Bilindiği gibi doğal yollardan gerçekleşen yaşlanma zamanla ortaya çıkan kompleks bir olaydır. Gerçek yaşlanma genler aracılığı ile doğal olarak gerçekleşir. Fizyolojik bir durumdur. Dış faktörler olmasa dahi bu süreç oluşmaktadır. Dış faktörler dediğimiz beslenme şekli, sigara, alkol, hormonal sıkıntılar, stres, uykusuzluk, UV ışınları yaşlanma sürecini hızlandırır.

Yüzdeki çizgilerin nedenlerine bakıldığında; cildin yüzdeki en geniş ve güzelliği dışa vuran en önemli organ olduğunu bilmekteyiz. Üst tabaka olan deriyi vücudun du ve ısı kaybını kontrol eder. Kullanılan kozmetik ürünleri bu tabakaya etki eder. Alttaki tabakanın (dermis) temel yapısını oluşturan kollajen lifler, hyaluronik asit ve mukopolisakkaritler zamanla azalır. Elastik lifler yapısal olarak bozulur. Yüz hareketleri de çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Yüzde gerçekleştirilen mimikler de ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Güneş ışınlarına fazlaca maruz kalmak yaşlanmayı önceleyen etkiler arasındadır. Solaryumu yanlış kullanım sonrasında da foto yaşlanma denilen kuru, lekeli, canlılığını yitirmiş, kırışıklık açısından zengin bir cilt görünümüne neden olunmaktadır. Bu noktada engellenemez kırışıklıklara maruz kalınır. Helix-D bu noktada dünyadaki en güçlü ve en son keşfedilen yaşlanma karşıtı aktif maddeleri içermektedir. Helix-D, sadece kırışıklık gidermez aynı zamanda fazlaca fonksiyonu olan bir anti-aging çözümü de sunar.

Helix-D sahip olduğu benzersiz emilim teknolojisi ile içeriğindeki aktif maddelerle hedeflenen cilt katmanlarına hızla ve yeteri kadar ulaşır. Helix-D, güçlü antioksidan etkisi ile uzun süreli olarak nemlendirici özelliği ve içerdiği 6 peptid ile cildi gençleştirir ve rafine eder. Helix-D ile yapılan klinik çalışmalar sonucunda katılımcıların %80'inden fazlasının ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azaldığı bilinmektedir. Kısacası Helix-D Göz Serumu ve Helix-D Yüz ve Boyun Serumlarını kullanarak sizde ihtiyacınız olan mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı serumlarla kırışıklıklara veda edebilirsiniz. Sizde Helix-D ile başarılı bir bakımla güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.