sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%25
%25
149,00 TL
111,75 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Heliocare Renkli Güneş Kremi Çeşitleri

Renkli güneş kremi, normal BB veya CC kreminizi, renkli nemlendiricinizi veya fondöteninizi bile değiştirmek için biraz daha fazla koruma arıyorsanız idealdir. Dahası, güneşten korunma konusunda fedakârlık etmek zorunda değilsiniz. Heliocare renkli güneş kremi demek sizi hem UVA hem de UVB ışınlarından koruyacak kadar yüksek seviyede aktif bileşenlere sahip oldukları anlamına gelir.
Bu konuda size yardım sağlayacak olan Heliocare markası farklı ürünleri ile cildinize sayısız fayda sağlamaya yardımcı olur. Heliocare standartlaştırılmış Polypodiym leucotomos özütünün tüm ürünlerinin temeli olduğu Fernblock teknolojisinin gelişimi ile yaratılmıştır. Bu özel Fernblockteknolojisi, Cantabria Labs grubunun, Harvard Üniversitesi'nden (Harvard Tıp Fakültesi) Dr. Fitzpatrick ile birlikte güneşten korunma için bir mekanizma geliştirmek amacıyla yaptığı araştırmalardan ortaya çıkmıştır. Erken yaşlanmaya karşı koruma ve foto biyoloji alanlarında büyük uluslararası uzmanların işbirliği sayesinde başarılı ürün geliştirme mümkün olmuştur. Ürün grubu ilk olarak İspanya pazarında lanse edildi ve bugün 80'den fazla ülkede bulunuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Heliocare Renkli Güneş kremleri ile de farklı seçeneklere sahiptir.
Heliocare Jel Cream Color 50 ml Spf 50 Renkli Güneş Kremi, cildin düz tonuna katkıda bulunan yüzdeki kusurları azaltır. Jel krem dokusu cildi canlandırır ve nemlendirmeye yardımcı olur. Heliocare cilt korumasını ve makyajını en iyi şekilde birleştiren bir antioksidan ve restoratif formüle sahip bir üründür. Fernblock, ileri teknoloji filtre kombinasyonu ve aktif antioksidanları sayesinde, gözle görülür kusurları düzeltir ve güneş hasarlarını önler ve onarır.İki renkte mevcuttur, açık ve kahverengi, doğal bir görünüm sunar.
Heliocare Compact Oil Free 10 gr Spf 50 Karma ve Yağlı Ciltler İçin Renkli Kapatıcı, normalden yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygundur. Kusurları anında kapatır, eşit ve homojen bir cilt tonu ile makyaj etkisine katkıda bulunur.
Üç renk seçeneğine sahiptir. Gelişmiş teknoloji filtre kombinasyonu ve aktif antioksidanlar içeren Fernblock sayesinde, cildi canlandırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda lekelerin oluşumunu önlemeye de yardımcı olur. Aynı zamanda eşit ve pürüzsüz bir cilt tonuna sahip olmanıza da katkı sağlar. Erken yaşlanma belirtilerine karşı savaş açan ve cildinizin daha sıkı ve iyi görünmesini sağlayan bir üründür. Kolayca uygulanabilen bir yapıya sahiptir. İçerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz ve her zaman güvenle kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı