x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Hairman
Sırala:

Hairman

Saç dökülmesi, Modern çağ insanının neredeyse en önemli sorunlarından bir tanesi. Özellikle erkeklere baktığımızda saç dökülmesinin genetik olarak ortaya çıkan faktörlere bağlı olduğunu görebiliyoruz. Saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de saçlarınızın köklerinde meydana gelen zayıflıkların ve zaman içerisinde kendilerini öldürmeleridir. Gerçekleştirilen klinik araştırmalara baktığımızda özellikle yok olan köklerde saç çıkışının hiçbir şekilde mümkün olmadığını ve bu tarz vakalarda ise saç ekiminden başka hiçbir şekilde seçenek yoktu.

Yapılan çalışmalar sonucundan da ise kök hücre sürecinde araştırmalar gerçekleştiren İsviçreli Bilim Adamı olan DR. Daniel C. Schmind beraberinde ekibin gerçekleştirmiş olduğu testler sonucunda saç derisinde yani scalp hücrelerinin sayılarının arttırabilecek bir yol buldu. Ortaya çıkan başarılı bir şekilde test sonuçlarına bakıldığında Bitkisel Kök Hücre koymuş olduğu formül sayesinde 2008 yılında Avrupa Kozmetik Birliği tarafından Yılın Aktif ödülüne layık görüldü.

Bünyesine dahil etmiş oldukları ödülden sonra ise İsviçre SIB Enstitüsü’nde çalışmalarına başlatan DR. Daniel C. Schmid formülünü kozmetik ürünlerde kullanılmasına beraberinde uygun hale getirerek dünya genelin ilk olarak Bitkisel Kök Hücre ürünün temellerini atan kurumsal bir firma oldu. Ortaya atılan ciddi yatırımların sonucunda ise oluşturulan HAIRMAN, Saç köklerine müdahale ederek kaybedilen saç köklerini sağlıklı hücrelerini taşıyarak güçlü bir saç bakım ürünüdür.

İsviçre sınırları içerisinde yer alan Mibelle Biochemistry Laboratuar’ları tarafından gelişim sürecine alınan Bitkisel Kök Hücre Teknolojisi sayesinde saç dökülmelerine karşı oldukça büyük bir etkiye sahip olan HAIRMAN markası yetkilileri kullanıcılarından bir teşekkür mesajlarını aldıklarını da vurgulamayı unutmadı.

Hairman ürünün yakından bakacak olursak İsviçreli bilim adamları tarafından gelişim altına alınan İsveç Yeşil Elmasından geliştirilen kök hücresi sayesinde elde edilen gelişmiş bir formüle sahiptir. Yaklaşık olarak her hava koşullarında ve sıcaklıkta yetiştirilebilen bu elmada meydana gelen kök hücresinin ömrü embriyoya nazaran kök hücresi kadar uzun bir ömre sahiptir.

ATP Riboxyl: Adına sahip olan madde bir tür taşıyıcıdır. Kök hücrenin epidermis tarafından emilerek saç foliküllerine temas etmesine sağlar. Taşıyıcı madde alkol kullanılmadığında deri üzerinde saç olduğunda herhangi bir yan etki beraberinde alerjik reaksiyon riski taşımaz. Bu nedenle güvenlik seviyesi olarak oldukça üstün bir taşıyıcıdır.

Biotin: Ortaya çıkan saç dökülmelerinin engellenmesinde oldukça önemli bir rol oynar aynı zamanda sağlıklı saç büyümesine de yardımcı olarak, Saçları güçlendirmeyi hedefler.

Niacin: İnsan vücudundan sağlıklı saçlar aynı zamanda kafa derisi için de son derece önemli bir yapıya sahip vitamin olarak karşımıza çıkıyor. Niacin, Kan dolaşımının güçlendirerek saç köklerinin besleyerek, Solgun, Mat, Yıpranmış aynı zamanda rengi açılmış olan saçları besleyerek güçlü bir görünüm kazandırır.

Vitamin B5: Saç derisinde meydana gelen epitelyum yapısının güçlendirir, Ortaya çıkan hasarlı deriyi ve saçları onarır, Nemlendirir aynı zamanda başlamış olan saç dökülmelerini de engellenmesinde önemli bir rol oynar. Saçları korur, Saçlarına canlılık ve parlaklık kazandırır, Ek olarak saçlarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Saçlarınızın büyümesinde oldukça önemli yapıya sahip Koenzim A oluşumunda önemli bir role sahip olarak karbonhidratların, Yağların ve proteinlerin enerjiye çevrilmesinde neredeyse bir katalizör görevi görür.

Betula Alba Extract: Saçlarınzaparlaklarık ve esneklik kazandıran madde olarak görev alır.

Chamomile Recutita Extract: Nemlendirici, Arındırıcı, Özellikle hassas ve tahriş olan saç deriniz için keskin bir tedavi edici, Saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırıcıdır.

Panicum Millaceum Extract: Özellikle hamilelik döneminde aynı zamanda emzirmelerde ve yaşlılıktan sonra meydana gelen saç dökülmelerinin engellenmesinde oldukça önemli bir rol sağlar.

Urtica Dioica Extract: Özellikle yağlı saçlarda sebum salgısını düzenler beraberinde saç köklerinde meydana gelen kan dolaşımının rahatladır ve arttırır. Saçlarınza canlılık ve hacim kazandırır.

Equisetum Arvense Extract: Özellikle yüksek oranda içermiş olduğu içermiş olduğu Apigenin flavonu sayesinde düzenlen kan dolaşımını düzenleyerek saç köklerin beslenmesine maksimize ederek aynı zamanda saç dökülmelerine karşı çok etkili bir yapıya sahip.

Chinco Extract: Antiseptick, Anti-İnflammatuar. Kan dolaşımınını hızlandırmaya yönelik çalışmalar yapar.

Camellia Simensis Extract: Antioksidan, Hücre Yenileyici, Tazeleştirici aynı zamandan saçları ve kafa derisini gerçekleşecek olan serbest radikallerden koruyucu.

Tilia Cordata Extract: Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Hücre re jenerasyonunu destekler.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.