x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Haarex
Haarex TÜKENDİ
139,00 TL
Sırala:

Haarex

Yanlız değilsiniz. Sizin gibi yüzlerce insan aynı sorunla karşı karşıya. Belki de yapmadıkları bakım kalmamıştır. Ona rağmen düzenli bir şekilde dökülmeler olabilmekte. Normal saç dökülmesine baktığımızda günde 50 ile 100 adet saç telinin dökülmesinden bahsedebiliriz. Bu sürekli tekrar eden bir durumdur. Her gün saçlarımız uzama formunda canlılığına devam eder. Sağlıklı insan saçı %90 oranında sürekli olarak uzama gösterir. Uzama 2 ile 6 yıl arasında sürer. Kalan %10'luk kısımsa 2-3 ay dinlenir ve son olarak dökülme yaşanır.
 
Genetik kodlanmayla ilgili olarak saç kıllarımız en fazla dökülme oranına sahip bölgedir. Diğer bölgede ki kılların dökülme oranları oldukça düşüktür. Normal olarak dökülen saçın dökülme nedeni genetik olarak belirtilir.
 
Erkeklik hormonunda meydana gelen değişiklikler buna neden olabiliyor. Hormonları dönüştüren enzimlerin yanlış çalışmasından kaynaklanıyor. Saçın seyrelmesi sorunu, kadın ve erkeklerde görülen bir sorundur. Ancak erkeklerde daha sık karşılaşılmaktadır. Yaş oranlarına bakıldığında 25 yaş üzeri erkeklerde görülme sıklığı yüzde 25 iken, 50 yaş ve üzrinde ise yüzde 50 olarak karşımıza çıkıyor.

Peki saçlar neden dökülüyor?

Bunun çok fazla ve farklı sebebi olabilir. Saç dökülmesinin nedenleri arasında demir eksikliği, doğum sonrası dökülme, doğum kontrol hapları, genetik faktörler, stres, mantar enfeksiyonları, tiroid, yanlış beslenme, menopoz, yaşlanma, ateş, soğuk algınlığı gibi bir çok neden sıralanabilir.
 
Ancak birde uygunsuz kozmetik ürünleri kullanmak harici bir etki olarka karşımıza çıkabilir. Bu da demek oluyorki bu durumu değiştirebiliriz. Uygun olmayan saç bakımını doğru ürünlerle düzene sokabiliriz.

Bu konuda uzman kim?

Bu konuda uzman marka Haarex'dir. Hareex, etkisini en derine kadar ulaştırabilmek için Nano Teknoloji'den yararlanır ve aktif bileşenleriyle Nanox denilen nano küreciklerle enkapsüle eder. Nanokürecikleri en derin katmana kadar iletir. Etkisi uzun sürer ve kesin sonuç sağlar.
 
Vücuda uygun olarak yapılandırılması nedeniyle saç derisi tarafından bir düşman olarak algılanmayan nanokürecikleri en derine kadar nüfuz edebilir. Diğer ürünlere oranla kat be kat fazla aktif bileşeniyle cilt hücrelerine kadar ulaşır.

Haarex ne diyor?

Dökülmenizin şiddeti ne olursa olsun ürünlerimiz düzenli kullanıldığı taktirde olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır. Ayrıca saç kalitenizi koruyarak, yeni saç oluşumunuza destek sağlayacaktır. Saç seyrelmesinin ve dökülmesinin karşısındaki güç olan Haarex markası, dökülmenin daha çok erkeklerde stres, vitamin, aminoasit, protein, olumsuz çevre koşulları, yanlış ve eksik beslenme, hastalıklar gibi nedenlere bağlı olarak görüldüğünü söylüyor.
 
Saç dökülme sorununuzu Hareex'le yenebilirsiniz.
 
Saç dökülme sorununuz varsa öncelikle bunun neden kaynaklandığını ortaya çıkarmak için bir uzman yardımı almalısınız. Sonrasında nedeni tespit edilir ve tedavi olabilirsiniz. Aynı zamanda destek amaçlı olarak saç kıllarınızın yeniden canlı ve sağlam biçimde ortaya çıkması için Haarex Saç Bakım Ürünleri'ni tercih edebilirsiniz.
 
Ürünleri saç tiplerine göre tasarlanmış, sizin sağlığınızı düşünerek oluşturulmuştur. Kullanılan son teknoloji ile oluşturulmuş Haarex ürünleri ile hayata gülen gözler ve parlayan saçlarla merhaba demek sizin elinizde...

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.