x
sadsad x
asdasd
Guarana İnceltici Krem

Guarana İnceltici Krem

Daha fazla Mehmet Müderrisoğlu ürünü
Barkod: 8691226600666
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
129,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Mehmet Müderrisoğlu
Ürün Serisi : Sıkılaştırıcılar ve İncelticiler
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 28.06.2018 - Perşembe 
Özet Bilgi : Bitkisel formülüyle kadınlar için geliştirilen sıkılaştıcı ve inceltici etkili üründür. Bel ve karın bölgesinde, dizden bele kadar olan basen bölgesinde ve dirseklerden omuza kadar olan kol bölgesinde kullanılabilir. Günde bir kez akşamları yatmadan önce bu bölgelere 1 çorba kaşığı ürün dairesel hareketlerle uygulanmalıdır. Kullanım sonrasında eller bol su ve sabunla yıkanmalıdır.

Guarana İnceltici Krem

Bel, göbek ve basen inceltmesinin yanında sıkılaştırıcı etkisi de vardır. Kadınların bölgesel kilo kaybına uygun hazırlanmış inceltici bir kremdir. . Düzenli kullanımda istediğiniz bölgeyi inceltebilirsiniz. Kadınlara özel sıkılaştırıcı krem olarak birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Vücuda sürer sürmez etki etmeye başlar. Bitkisel özelliği ile oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda göbeği incelterek sıkılaştırır. Daha fit ve güzel bir görüntüye kavuşturur. Kullandıklarında ise kısa sürede etkili sonuçlar görülebilir. Direk olarak yağlara uyarı etki ederek hızlı bir şekilde sıkılaşma görülebilir. Guarana İnceltici Krem sayesinde daha fit ve sıkılaşmış vücuda kavuşabilirsiniz. Kadınların en büyük sorundan biri olan göbek ve basen bölgelerini incelterek mükemmel bir sıkılaştırma sunar. Bu sıkılık sayesinde daha fit ce zayıf görünmenize yardımcı olur.

Guarana İnceltici Krem Özellikleri

Kadınlardaki göbek, kol ve basen bölgesinde görülen yağların ve kilonun azalması ve sıkılaşması için ideal bir kremdir. Hızlı kilo vermek ya da bölgesel zayıflamak için mükemmel bir üründür. Ayrıca bitkisel zayıflama kremidir. Kısa sürede istenilen sonucu verir. Ürün düzenli kullanılmadığı sürece istenilen sonuç görülemeyebilir. Guarana İnceltici Krem kremi uygulamaya başladıktan birkaç gün sonra uygulandığı bölgede değişimler görülmektedir. Bölgesel fazlalığı olan bölgeleri zayıflatmak ya da inceltmek için ideal bir üründür. Kadınların sorundan biri olan göbek genişleme sorununa çözüm için uygulanır. Kremi uygulamaya başladıktan birkaç gün sonra uygulandığı bölgede değişimler görülmektedir. Özellikle yaz aylarında rahatsız eden göbek ve basenleri kısa sürede inceleterek yaza daha fit bir görünümle girebilrisiniz.

Vücuda Etkisi: Bel ve karın bölgesinde, dizden bele kadar olan basen bölgesinde ve dirseklerden omuza kadar olan kol bölgelerine uygun bir kremdir. Düzenli kullanımda birkaç gün içinde sıkılaştığını fark edebilirsiniz. Bitkisel formülüyle kadınlar için geliştirilen sıkılaştırıcı ve inceltici etkili üründür. Aynı zamanda sıkılaştırarak fit bit görünüm sunar.

Uygulanan Bölge: Kol, bel ve basen kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Zayıflamasını istediğiniz bölgeye masaj halinde uygulama yapınız. Cilt kremi tamamen emene kadar masaj yapmaya devam ediniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Akşam yatmadan önce kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.