x
sadsad x
asdasd
Grind Guard Diş Koruma Aparatı Naneli

Grind Guard Diş Koruma Aparatı Naneli

Daha fazla Grind Guard ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
55,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Grind Guard
Ürün Serisi : Diş Protezi Ürünleri
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 09.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Gece uyku sırasında oluşan diş gıcırdatma, diş sıkma ve çene kenetleme (Bruksizm) rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olmak için geliştirilen aparattır. Naneli yapısıyla ferah bir uygulama seçeneği sunar. Ağza zarar vermeyen hybrid thermoplastik malzemeden üretilmiştir.

Grind Guard Diş Koruma Aparatı Naneli

Çene kenetleme, diş sıkma ve diş gıcırdatma gibi durumlara kullanılan gece plağıdır. Bu sorunlar dişlerin kırılmasına ve dökülmesine sebep olur. Çene kenetleme ve diş sıkma gibi durumlarda dişler sallanmalar görülür. Zamanla o sallanma geçse bile dökülmeyeceği anlamına gelmemektedir. Bu sorunların önüne geçmek ve geceleri rahat uyumak için önemli bir diş aparatıdır. Dişlerin sürtünmesinin önüne geçer ve diş erozyonunu engeller. Çenede ki ağrıları önler ve azaltır.

Grind Guard Diş Koruma Aparatı Naneli Özellikleri

Geceleri dişlerinizi korurken altta yatan psikolojik durumlar için en iyi çözümdür. Bu gece koruyucu dişlerinizi kesinlikle koruyacaktır. Uykudayken öğütme ihtiyacınızı ortadan kaldırarak dişlerinizi koruyabilir. Uykuyu ve hak ettiğiniz hayatı size kazandırarak büyük bir fayda sağlayabilir. Diş sıkma ve çene kitleme doktorlar tarafından psikolojik bir durum olduğu söylenmektedir. Bunun için genellikle ilaç verirler. Bu psikolojik ilaçları kullanmak yerine bu aparat ile istenilen hayata kavuşulabilir. Grind Guard Diş Koruma Aparatı Naneli yapısı ile ağızın temiz kokmasını ve ferahlamasını sağlar. Hybrid thermoplastik malzeme ile tasarlanmıştır. Ağıza zarar vermeden ve tahriş etmeden kullanım kolaylığı sağlar.

Vücuda Etkisi: Dişlerinizin daha sağlıklı olması ve geceleri koruması için kullanılan gece bekçisi olarak da nitelendirilen ağız aparatıdır. Diş sürtünmelerini, çene kitlenmelerinin ve diş sıkmaların önüne geçerek dişlerinizin hasar uğramasına engel olur. Bu tarz sıkma ve kitlemeler dişlerin kırılmasına, ağrılara ve dökülmelerine sebep olabilir.

Uygulanan Bölge: Ağız bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Aparat sıcak suda yumuşatılır. Yumuşayan aparat üst dişlere nazikçe kalıplanır. Kalıplama işlemi bir defa yapılır. Daha sonrasında her gün kullanılır. Aparatı kullanım sonrası soğuk su ile yıkayınız. Hava alan bir kapta saklamalısınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Her gece kullanmalısınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.