x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Grecian 2000
Sırala:

Grecian 2000

Grecian sadece üç haftada saçları doğal rengine kavuşturan özel bir üründür. Beyaz saçların oluşum nedenlerine bakıldığında önemli faktörlerin rol oynadığı görülür. B vitamini eksikliği, kullanılan şampuanlar, klima etkileri ve çevresel etkiler, sigara kullanımı saç derisini etkiler ve saç beyazlayabilir. Tiroid bezlerindeki bozulmalar, travma ile gelen saç beyazlamaları da nedenler arasındadır.

Genel olarak saç beyazlamasının sebeplerinden biri bazı saç hücrelerinin diğerlerinden bağımsız olarak melanin dokusunu yaşatamaması veya yeniden üretememesi olarak bilinir. Bu beyazlama standart beyazlamadır. Daha az görülen genetik beyazlama olarak adlandırılır. Genetik olmayan beyazlama erken yaşlarda saç hücrelerinin hepsi veya önemli çoğunluğu aynı anda bu hareketi yapar. Bu noktada saçların beyazlanmasının önüne geçmek için kullanılabilecek ürün Grecian Gradual Control'dür. İhtiyaç duyulduğunda kullanımına dikkat edilmelidir.

Saçın beyazlaması saça renk veren melaninin azalması sonucu olur. Yani basitçe saç beyazlaması saça renk veren melanin pigmentini salgılayan melanosit isimli hücrenin sayısının azalmasıdır. Melanosit sayısının azalması da saça renk veren melanin salgısını azaltır ve saç rengini kaybeder. Keratin rengi beyaza yaklaşır. Melanositlerin kaybı genellikle orta yaş üzerinde başlar ve giderek artış gösterir. Genetik yapıya bağlı olarak daha erken yaşlarda da melanosit ölümü olup beyazlaşma görülür. Erken saç beyazlaması genetik olduğu için hastalık olarak değerlendirilmemektedir. Kısacası en kabul edilen görüş erken yaşlarda da olsa melanositlerin erken yaşlanarak ölmesidir. Yaşlanmaya bağlı olarak kılın ortasındaki sıvının azalması ve bu sebeple üretilen boyanın saça karıştırılamamasıdır.

Saç beyazlaması sosyal olarak da kişilerin görünümü üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Görünümüne önem veren kişiler saçlarının beyaz görünmesinden rahatsız olabilmektedir. Saç beyazlamasını ortadan kaldırmak isteyen kişiler için basit çözümler vardır. Saç boyamak bunlardan birisidir. Saç boyayarak kişisel görüntüyü daha iyi duruma getirmek mümkün olabilir. Grecian 2000 Losyon saç beyazlaması noktasında ağarmış saçları doğal rengine kavuşturmayı hedefleyen üstün nitelikli bir üründür. Saçın doğal yapısını bozmadan saça nüfus eder ve her kullanıma etki ederek pigmentleri arttırır. Beyazlama sürecini tam olarak tersine çevirir. Böylece beyazlama doğal olarak durur ve düzenli kullanımı ile tamamen ortadan kalkar. Böylece saç beyazlaması ortadan kalkar. Doğal yollarla saçlar kendi orjinal saç rengine kavuşur.

Grecian 2000 Losyon kullanımı oldukça kolaydır. Renksiz bir sıvı olan Grecian Losyon, saça sürülür ve bekletilir. Uygulama öncesi ürünle bir şey karıştırılmamalıdır. Ürün kullanıma hazır bir şekilde tüpte sunulur, havadaki oksijen ile etkisini gösterir. Tarak tüpün üzerine çevrilip takılır. Ürün yıkanmamış kuru saça sürülür, tüpe baskı uyguladıktan sonra tarağın aralarından ürün jel şeklinde akmaya başlayacaktır.

Ürün beyazların yoğun olduğu yerlere daha fazla sürülmelidir. Saçlar taranarak ürün uygulanır. Jel akışının devamlılığı sağlanmalıdır. Ortalama olarak 3 ile 5 dakika arasında bekletilen saçta bol su yardımı ile durulama gerçekleştirilir. Uygun saç şampuanı ile yıkanır. İşlem bir defa uygulanır. Doğal yollarla saç beyazlanmasının önüne geçmek için kullanılacak en doğru ürün markası Grecian'dır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.