x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Grecian
Sırala:

Grecian

Saçların erken yaşta veya normal döneminde de olsa beyazlamaları ne kadar kadınlar için önemli görünse de erkekler için de çoğu zaman problem teşkil etmektedir. Estetik görünümlerinin bozulması veya yaşlandıklarının hissedilmesi durumları insanlar için psikolojik açıdan sıkıntı yaratan durumlardır. Bu durumlar için kadınlar nasıl saç boyalarına başvuruyorlarsa erkekler de bu yolları denerler. Fakat saç boyaları kalıcı ve uzun süreli bir çözüm değildir.

Grecian Formula ile hem beyaz saçlardan hem de saç boyası derdinden kurtulacaksınız. Grecian Formula ürünleri ile saçlarınız 3 kullanımda eski rengine dönüşecek, her kullanımda bu renge 1 ton daha yaklaşacaktır. 1 kullanım 6 hafta etkilidir. Grecian Formula ürünleri saçınızın öz renginin doğallığını bozmadan saçınızı her kullanımda eski rengine kavuşturur. Her kullanımda beyazlar yavaş yavaş azalır.

Grecian Formula ürünleri ile saçınızı istediğiniz gibi istediğiniz tonda renklendirebilirsiniz. Saç boyaları size bu imkanı tanımaz. Grecian ürünlerini her kullanımınızda saçınız doğal renginize bir ton açılır. Siz de bu skalada istediğiniz tonu seçerek kullanabilirsiniz. Saç boyaları hidrojen peroksit ve amonyak içerdiği için saçınızın doğal rengini bozarlar. Grecian Formula ürünleri hidrojen peroksit ve amonyak içemez, saç boyası değildir, jel konumundadır.

Ürün oksijen ile tepkimeye girer, hidrojen peroksit ve amonyağa ihtiyaç duymaz. Saçın doğal rengine etki etmez, saçı etap etap ve istenilen bölgede kendi doğal rengine dönüştürür. Saçlara doğal bir görünüm kazandırır. Saçlara zarar vermeden uzun süre etkisini korur. Açık renk saçlar ve koyu renk saçlar için iki farklı tonları bulunur. Grecian Formula ürünlerinin hazırlanma derdi yoktur. Kullanıma hazır ürünler bir çalkalamayla kullanılır hale gelir. İçeriğinde bulunan özel tarak tüpe takılır ve tercihen yıkanmamış, kuru saça kutuya baskı yapmak sureti ile uygulanır.

Baskı ile jel formunda olan ürün tarağın arasına yayılacaktır. Beyazlığın en yoğun olduğu yerden başlanması faydalıdır. Tarağa akan ürün saça bölge bölge taranarak uygulanır. Rengin ne kadar koyu olacağı size bağlıdır. Ortalama 3-5 dakika saçta bekletilir. Daha sonra saç yıkanır ve bu işlem haftada bir kez uygulanır. Her uygulamadan sonra saç bir ton daha koyulaşır. Bir kutu Grecian Formula ürünü, 2-3 kullanım içindir. Grecian Formula ürünleri saçta melaninin yerini tutar ve kimyasal oksidan yapmaz, bu yüzden doğal olarak doğal saç renginize dönmenize yardımcı olur. Grecian ürünleri saçın doğal yapısına nüfuz edince, melaninlerin bulunduğu yerde benzer bir pigment gelişir.

Her kullanımda saçtaki pigmentler çoğalır ve beyazlaşma süreci tersine dönmeye başlar, eski renginize kavuşursunuz. Grecian ürünleri saça kesinlikle zarar vermez aksine içerisinde bulunan besleyici maddeler sayesinde saçı besler, doğal ve parlak bir görünüme sahip olunmasına yardımcı olur. Grecian ürünlerinin kullanımı durduğu zaman saç rengi de zamanla eski beyaz halini almaya başlayacaktır fakat uzamayla oluşan renk farklılığına sebebiyet vermez.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.