sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Glo Minerals

Güzellikten daha fazlasını hedefleyen cilt besleyici ve koruyucu makyaj Glo Minerals, Mikronize % 100 doğal mineral bazlarından elde edilir. Fermasotik sınıf yardımcı maddeler, doğal yüksek pigment içeren mineraller, cilt için faydalı bitkisel özlerden oldukça gelişmiş doğal bir formül sunuyor. Sonuç klinik açıdan gelişmiş, mükemmel kapatıcı ve cildi koruyucu özelliğe sahip mineral içerikli makyajdır. Bu % 100 doğal mineral formül yeni buluş olan "Venuceane-R”  v Malakite-R (Cilt için süper savunma) içeriyor. Bu ikiiçerik, havyar özü, C, A, K, E Vitanimleri, doğal mineraller, nemlendirici ve önemli antioksidan bitki özleriyle bir araya getirilerek UV ışınları gibi tüm olumsuz çevre koşullarına karşı cildin korunmasına yardımcı olur. Glo Minerals makyaj benzersiz cilt bakımı ürünleri geliştirmiştir. Cilt bakım uzmanları en yeni tekniklerle, müşteriler için hazırlanmış gelişmiş bir cilt bakım sistemi kurmuşlardır. Bu gelişmiş makyaj formülasyonları ve ilaç etkili malzemeler, doğal yüksek pigment ve mineraller ile güçlerini birleştirerek daha etkili bir sonuç elde edilmiştir. Sonuçta mükemmel koruyucular ve mineralli içerikler olmuştur. Glo Minerals Makyaj ve formülasyonlar eşsiz bir kapsama özelliği gösterirler.

 Geniş spektrumlu UV koruması gösterirler ve cildinizde oluşmuş serbest radikal hasara son verirler. Glo Minerals ürünler sıcak tonlar ve zamansız renk klasikleri ile zengin bir renk paleti ile birlikte yenilikçi ürünler sunmaya çalışır. Yurt dışında Plastik cerrahlar ile çalışan marka son derece güçlü isimlerle ürünlerini üretir. Amerika Birleşik Devletleri'nde önde gelen cilt bakım uzmanları markamız için klinik testler gerçekleştirir ve cilt bakımı konusunda sürekli çalışmalar yaparlar. Mükemmel bir cilde sahip olmak şans meselesi değildir. Bu tamamen bilimsel çalışmalar ve başarının birlikteliği ile gerçekleşebilir.Glo Minerals makyajı bilimsel ölçütlerle gerçekleştirir.  

Güzel ve bakımlı görünmek her kadının hayalidir. Bu nedenle kişisel bakım ürünleri ve çoğunlukla makyaj malzemelerinden yardım alınır. Ancak bilinçsiz makyaj, kadını güzel göstermeye yetmemekle birlikte; cilt sağlığı üzerinde de pek çok olumsuz etkiye neden olabilir. Bilindiği gibi, makyaj malzemelerinin en büyük yan etkisi alerjik reaksiyonlardır. Özellikle yüze sürülen fondöten, pudra ve far malzemeleri alerjiye daha çok neden olan malzemelerdir. Bu riski engellemek için ne yapmalı. Bu ürünleri almadan önce test ürünü alıp kullanmakta yarar vardır. Bir ürün 72 saat sonra herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmazsa, ilerleyen günlerde alerji gelişme ihtimali düşüktür, ama yine de olabilir. Özellikle hassas deriye sahip olanlar dikkatli olmalıdır. Uygulanan ürünler yüzde uzun süre kalmamalıdır. Özellikle yatarken mutlaka bir sabunla yıkanmalı, nemlendirici sürülmelidir. Bu reaksiyonlardan kaçınmak için, aşırı derecede makyaj yapmamak, makyaj ürünlerini kullanmadan önce deriyi temizlemek ve nemlendirmek yine uyulması gereken kurallardır. Yanlış makyaj sivilce ve siyah nokta yapar.

Makyajın bilinen en önemli yan etkilerinden biri de komedondur. Gerek "siyah nokta” olarak bilinen açık komedonlar, gerekse de "kapalı komedon” olarak bilinen "beyaz nokta”ların oluşmasında en büyük pay, bilinçsiz kullanılan makyaj malzemelerinindir. Kişi deri tipine uygun olmayan ürünleri kullandığında gözenekler tıkanır, tıkanmış gözenekler içinde biriken yağ yüzde akneye ya da komedonlara neden olur. Cilt tipini iyi bilmek kuru deriye sahipse yağlı ürünler kullanmak, yağlı cilde sahipse su bazlı ya da matlaştırıcı ve de yağ emici ürünler kullanmak gerekir. En iyisi profesyonel kişilerin önerisine uyarak alınan ürünleri kullanmak daha doğrudur. Glominerals ile cildinize doğru ve dikkatli bir bakım uygulamış olursunuz. Cildinize uyguladığınız makyajın cildinize fazla zarar vermesini de bu sayede önlemiş olursunuz. Glominerals kullanımı son derece kolay ve sağlıklı bir üründür. Gerekli testleri ve incelemeleri ilgili kurullar tarafından sürekli ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.