x
Gifrer Lamiderm 60 ml

Gifrer Lamiderm 60 ml

Daha fazla Gifrer ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
27,50 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Gifrer
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 60 ml
Güncelleme Tarihi : 05.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : 1. ve 2. derece yanık ve yaraların tedavisinde destek olur. Onarıcı ve yapılandırıcı bakım ürünü ile maksimum koruma sağlamak mümkündür. Güneş yanıkları, yatak yaraları, enfekte olmamış yaralar ve kozmetik ve cerrahi müdahaleler sonrasında iyileşme ve izlerin azaltılmasında rahatlıkla tercih edilebilir. Ürün günde 2-4 kez kalın tabaka şeklinde yara veya yanığın üzerine uygulanır.
Gifrer Lamiderm 60 ml

Vücut yüzeyinde ortaya çıkabilecek olan yara ve yanıkların iyileşmesini destekler. Ürün, %30 hızla iyileşmeyi destekler. Gifrer Lamiderm 60 ml, 1. ve 2. derece yanıklar, güneş yanıkları, radyoterapi ve yatak yaralarında, ameliyat sonrasında iyileşme ve izlerin azalmasında, yara izlerinin azaltılması noktasında etkili bakıma imkan tanır. Dolaşımın hızlanmasına yardımcı olur. Oksijenle besleyicibakım imkanı sunar, ölü dokuları giderici etki sunar. Yanık ve yaraların hızla iyileşmesine yardım eder. Benzersiz etkili ürün cildi derinden nemlendirir, su kaybını %75 oranında azaltır, mikrosirkülasyon ve kan akımını hızlandırır. Fibroblast oluşumunu hızlandırır, yaranın iyileşme sürecini %30 oranında azaltır, cildi rahatlatan ürün yenileyici ve destekleyici bakım imkanı sunar. Cildin yeterli oranda onarılmasına ve özellikle tahrişe açık olan cilt yüzeyinin iyileşmesine destek sunar.

Gifrer Lamiderm 60 ml Özellikleri:

Ciltte 1. ve 2. derece yanıkların giderilmesine yardımcı olur. Yaraların iyileşme sürecini kısaltır. Bununla birlikte güneş yanıkları, yatak yaraları ve yanık, yara izlerinin azaltılmasına da destek sunar. Ürün aynı zamanda kozmetik ve cerrahi müdahaleler sonrasında iyileşme ve izlerin azaltılmasında maksimum etkiye imkan sunar. Gifrer Lamiderm 60 ml, yaraların orataya çıkardığı gerginlik ve rahatsızlığı giderici etki sunar. Yapılandırıcı ve onarıcı bakım ürünü ile etkili bakım sağlanır. Etkili biçimde iyileştirici etkisi bulunmaktadır.

Vücuda Etkisi: Ciltteki yara ve yanıkların tedavisine destek amaçlı olarak kullanılır. Ürün, 1. ve 2. derece yanıklar, güneş yanıkları, radyoterapi ve yatak yaralarında, ameliyat sonrasında iyileşme ve izlerin azalmasında etkili bakım sunar. Cilt yüzeyini oksijenle besler, ölü olan dokuları giderir. Yaraları kapatır ve onarıcı bakıma imkan tanır. Tahrişleri engeller, cildi yeniler, yapılandırır.

Uygulanan Bölge : Ürün ciltte yanık ve yara olan bölgelere uygulanabilmektedir.

Kullanım Şekli : Günde 2 ile 4 defa arası kalınca bir tabaka halinde yaranın veya yanığın üstünde masaj yaparak sürülür. Temiz el ile kullanılması gerekir. Haricen kullanım için kullanılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur. 60 ml olarak sunulur.

Not: Alerji, iltihaplı ve kanamalı yaralarda kullanılmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmamalıdır. Çocuklardan uzak tutulmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.