sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Genos

Doğanın özünden gelen marka günümüz insanı için nimettir. Genos günümüz insanı için oldukça seçkin ve doğal ürünleri ile piyasada lider konumdadır. Saç bakımında maksimum fayda sağlayan ürünleri ile yüksek başarı kaydetmiştir. Dünyanın artan nüfusundan dolayı fazlalaşan insan sayısının ihtiyaçlarını karşılamak ve refah seviyesini artırmak için gelişen teknolojiyle beraber dünyanın yer altı ve yer üstü kaynakları kullanılmaktadır. Doğanın doğal olarak sunduğu kaynaklarının gerek işleme sırasında gerekse kullanımı sonrasında doğada, insanlar ve canlılar üzerinde meydana getirdiği tahribat fayda zarar açısından önemlidir.

Başka bir açıdan bakacak olursak su dünya canlıları için son derece önemlidir. Yaşamsal ihtiyaç olan su insanlar tarafından kirletilmekte artan nüfusa paralel olarak artan ihtiyaçlar dolayısıyla azalmaktadır. Doğal kaynakların kendini onarma kabiliyeti bulunmaktadır ancak dünya doğaya bu konuda izin vermemektedir. Kendi yapısı içerisinde doğal döngüsünü gerçekleştirme konusunda zorlanır. Çünkü dışarıdan maruz kalınan etkiler son derece zarar vericidir. Genos formülü ile dünyanın bahşettiği, hızla tükenen, onarma yeteneğine sahip bitki florasının eşsiz bir armağanı olarak karşımıza çıkar. Doğadan gelen Genos eşsiz florayı kozmetik sektörü aracılığı ile tüm canlıların yararına özenle sunmaktadır.

  • Saç kökü ve deri hücrelerinin besin alımını destekler ve saçların artmasına yardımcı olur. Kök ve deri hücrelerinden şelasyon yolu ile toksinlerin uzaklaştırılmasını sağlar. Saç folekülleri ve deri hücrelerini doğal, verimli şekilde çalıştırır.
  • Güçlü keratin özelliği ile sağlıklı saç gelişimini destekler. Saçları saç köklerinden ve saç derisinden başlayarak derin bir bakıma alır.
  • Genos saçlarınızı mükemmel şekilde korur ve sorunlu saçlarınızı ise tedavi eder. Saçların beslenmesini, uyarılmasını, korunmasını sağlar. Saçları etkili şekilde destekler.
  • Genos'la yeni ve sağlıklı saçlara kavuşmanız oldukça kolaydır.
  • Genos, yeni saç oluşumu ve artışını destekler, saç oluşumunu ve artışını sağlar. Saç dökülmelerini dengeli bir biçimde durdurur. Saç derisindeki yara ve akneleri önler. Saçın nefes almasını sağlar.
  • Saça parlaklık kazandırır ve esneklik verir. Saçın daha hızlı ve sağlıklı biçimde uzamasın destek sağlar. Saçın yağ dengesini ayarlar ve elektriklenmesini engeller.

Genos Saç Bakım Seti saç folikül ve deri hücrelerinin beslenmesini, saç derisinde oluşan toksinlerin uzaklaştırılmasını, kafa derisinde kan dolaşımının düzenlenmesini ve canlandırılmasını etkili destekleyerek, her kullanımda doğal mezoterapi etkisi yapar.

Genos Saç Bakım Seti' ni kullanmaya başladığınızda özellikle sorunlu bölgelerinde hafif karıncalanmalar hissedersiniz ancak kısa sürede bu karıncalanmalar yerini belirgin bir rahatlamaya bırakacaktır. Bu etkileri ile saç deri ve gözeneklerini toksinleri uzaklaştırarak arındırıp, kan dolaşımını hızlandırarak şampuan içindeki saç ve saç derisinde etkili bitkisel içeriklere zemin hazırlayarak etkilerinin arttırılmasını desteklemektedir. Sizde tam bir saç bakımına evet diyorsanız Genos'u tercih etmelisiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.