sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

GanoTürk

GanoTürk markası ya da ilk adıyla Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 2006 yılında Mersin’de kurulmuştur. Mersin’de 2 yıl faaliyet göstermesinin ardından 2008 yılında artık daha büyük işler ve yatırımlara adım atmak amacıyla Adana’ya taşınmıştır.

"Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrı" sloganıyla yola çıkan firma tarım, medikal, reklam ve medya tanıtımı işleri yapmaktadır. 2006 yılında Türkiye’de ilk kez GanodermaIudicum mantarını üretmeye başlamıştır. Büyük bir titizlikle, üstün biyolojik verimle üretilen bu mantarın üretimi çalışmalarına, Türkiye’nin geneline hitap etmesi amacıyla ayrıca yurt dışından temin edilmesinde yaşanan sıkıntıları en aza indirme hedefiyle ekstra özen gösterilmiştir. Türkiye'de Ganodermalucidum , KırmızıReishi yada Ölümsüzlük mantarı adı bilinen mantar türünün üretilmesi ilk olarak Çukurova Üniversitesi - Fen/Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü - Moleküler Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer ÇOLAK tarafından 2 yıllık çalışmalar sonucunda gerçekleştirilmiştir.

Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Ganoderma Iudium mantarını 2008 yılında itibaren GANOTURK adıyla kullanıma sunmuştur. Markanın büyük hedeflerinden biri GanodermaIudicum mantarının üretim teknolojisinin geliştirmek, ürün üretimini en fazlaya çıkararak uygun fiyatlarda tüketici ile buluşturmaktır.

Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Ganoderma mantarı üretiminin yanı sıra Çukurova Bölgesi başta olmak üzere, petrol, kimyasal atık gibi sebeplerle oluşan çevre kirliliği gibi sorunları tespit etmek, bu konularda çözümler üretmek, çözümleri projelendirmek ve bu konuda halkı bilinçlendirmek gibi çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda 2013 yılından beri Adana ve Mersin’de, tatlandırıcı üretiminde kullanılan ve şeker bitkisi olarak bilinen Stevia bitkisinin üretimini yapmaya başlamıştır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.