x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Fulirim
Sırala:

Fulirim

Fulirim Kişisel Bakım Ürünleri harici hap, ilaç, ameliyat gibi faktörlere ihtiyaç duymadan bakımınızı gerçekleştirmenizi sağlar. Tamamen doğal olan içerikleri ile kadınlar tarafından tercih edilmiştir. Ürünler, kadınların kişisel bakımlarını doğal yollarla gerçekleştirmelerini sağlar. Türkiye'de giderek artmakta olan birçok kadın Fulirim Kişisel Bakım ürünlerini kullarak güzelleşmektedir.

 

Yıllardır güzelliğine ve bakımına önem veren tüketiciler Fulirim markalı ürünleri tercih etmektedir. Türkiye bir bitki deryasıdır. Fulirim ürünlerini oluştururken doğadan ilham alınmaktadır. Bu nedenle üretimde kullanılan maddeler tamamen doğal kaynaklardan elde edilmektedir. Ürünler kullanım amacına bağlı olarak, kullanıcılarının en yüksek verimin ve maksimum etkinin sağlanması gözetilerek formüle edilmiştir. Fulirim ürünleri yüksek miktarda vitamin ve doğal meyve asitleri içermektedir. Hiçbir Fulirim Ürününde hormon ve alkol kullanılmaz.

Fulirim Ürünleri

Göğüs Büyütücü Yağ: Göğüsleriniz istediğiniz ölçülerde değilse cerrahi operasyonlara gerek olmadan bitkisel yollarla göğüslerinizi büyütmeniz mümkündür. Ağrısız ve acısız yollarla göğüs büyütmeye yardımcı olan ürün 3- 4 ay içerisinde etkisini gösterir. Yeniden yapılandırıcı aktifler bakımından zengin, nemlendirici, onarıcı, serbest radikallere karşı ajanlar içeren Fulirim içeriğindeki bitkisel kompleks sayesinde göğüs bağ dokusunu güçlendirir ve olumlu bir etki yaratır.

 

Göğüs Küçültücü Yağ: Büyük olan göğüsler kimi insan için sorun olabilmektedir. Göğüs küçültmek için tercih edilen Fulirim, doğum, menapoz, yaşlılık ve bir takım hastalıklar nedeni ile göğüste olan sarkma, büyüme sorunlarını ortadan kaldırır. Ürün, büyük ve sarkmış göğüslerden şikayetçi kişilerin, cerrahi operasyona ihtiyaç duymadan, doğal yollardan göğüslerini küçültmeye tekrar eski formuna kavuşmasına yardımcı oluyor. Yeniden yapılandırıcı aktifler bakımından zengin, nemlendirici, onarıcı ve serbest radikallere karşı ajanlar içeren Fulirim, 3-4 ay gibi bir sürede etkisini gösterir. Ürün vücudun hücre yenileme hızına göre, daha hızlı veya daha yavaş etki gösterebilir. Hücre yenilenmesi yavaş olan kullanıcılarda, düzenli uygulama sonucu hızlandırır. İçeriğinde bulunan bitkisel kompleks sayesinde göğüs bağ dokusunu güçlendirerek, göğsün sıkılaşmasını ve küçülmesini sağlar.

 

Sıkılaştırıcı ve İnceltici Vücut Bakım Yağı; Fulirim İnceltici Yağ içeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde, yağ hücrelerinin stoklanmasını engeller, böylelikle açığa çıkan su, yağ ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayarak, cildinizin nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Fulirim İnceltici Yağ göbek inceltme, basen ve bel inceltme, selülit oluşumunu düzenleme ve sıkılaştırma konusunda kullanıcılar tarafından etkisi kanıtlanmış alkol ve hormon içermeyen içeriğe sahiptir. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, yağ birikimi olan bölgeleri sıkılaştırmaya, kullanıldığı bölgede incelmeye destek sağlar ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olur.

 

Tüy Azaltıcı ve Bakım Yağı; Fulirim Tüy Azaltıcı, bacak, kol, karın, sırt, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi yerlerdeki kıllanmaların azalması noktasında etkili bir üründür. Alkol ve paraben içermez ve tahriş etmez. Tamamen bitkisel olan ürün maksimum düzeyde fayda sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.