x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Frenchkiss
Sırala:

Frenchkiss

Bilindiği üzere erkekler için oral seks neredeyse oldukça önemli bir yer tutmakta. Eğer sizlerde bu konu içerisinde çok daha fazla zevk sahibi olmak istiyorsanız ek olarak suretimizle sizlere önereceğimizi Frenchkiss Çilek Aromalı oral seks jellerinden yararlanabilirsiniz. Çok daha fazla beraberinde gelen büyük bir keyif hedefleyenlerdenseniz içerisinde yer aldığı doğal olarak karşımıza çıkan afrodizyak etkisi sayesinde hemen etki yaratan bu jeli güvenilir bu şekilde internet sitemizden temin edebilirsiniz beraberinde ise partneriniz ile yapacağınız zevk ve sertlik dolu ilişkilerle birlikte onları çok daha zevk sahibi yapabileceksiniz.

Almanya sınırları içerisinde patent sahibi olan bu jel dünya genelinde pek çok ülke içerisinde erkekler tarafından tercih edilen ürün olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde yer alan ürün pazarına yeni bir şekilde giriş yapan bu jelin gün geçtikçe çok daha fazla erkek tarafından tercih edildiğini de söylemekten kaçınmıyoruz. Ürünün etkilerine bakacak olursak partnerinizle yapmış olduğunuz oral sekste sizi baştan çıkarmasına yardımcı olmak için geliştirilen seksürünleri piyasada en ideal ürün olarak karşınıza çıkacaktır içerisinde barındırmış olduğu çilek aroması sayesinde partneriniz ile yapmış olduğumuz yoğun ihtiraslı geçen 1 seks gecesi sahip olacaksınız içerisinde barındıran yüksek orandaki afrodizyak etkisi sayesinde çok daha tutkulu aynı zamanda ateşli bir cinsel hayat yaşamın kapısını ardına kadar açmayı başarabileceksiniz.

İçerisinde barındırmış olduğu çilek aroması sayesinde farklı zevklere doğru sizleri ulaştırarak beraberinde partneriniz ile çok daha sert bir seks sürecine adım atabileceksiniz. Yapılan çalışmalar sonucunda kondom üzerinde yer alan ince doku sayesinde birebir his verirmişçesine partnerinizle zevkin doruklarına çıkabileceksiniz.

Firma tarafından üretilen farklı ürünler sayesinde seks hayatınıza da her zaman bir destekleyici yere sahip olduğunu düşünen Frenchkiss genç, olgun hiçbir şekilde yaş grubuna bakmamaksınız geliştirmiş olduğu ürünler sayesinde seks hayatında oldukça destekleyici olmayı hedefliyor.

Frenchkiss içerisinde kullanmış olduğu Çilek Aromalı kayganlaştırıcı jel olarak piyasalarda yerini alıyor. Yenilebilr özelliği sayesinde tam bir oral seks için üretilmiştir. Seks bireylerinin vücudunun tüm bölgelerinde oluşan kayganlaştırıcı olarak kullanılabilir. Prezarvatifle beraber kullanıldığında yaklaşık olarak %100 uyum sağlıyor. Su bazlı olduğu için çok iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Dermatolojik ve Klinik testlerini esas almıştır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.