x
Fortel Erken Gebelik Testi

Fortel Erken Gebelik Testi

Daha fazla Fortel ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
22,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Fortel Erken Gebelik Testi

Gün içinde hissettiğiniz yorgunluğu ve bozulan moralinizi düzeltmeniz için kaçamak ilişkilere girmeniz gerekebilir. Bu gibi riskli durumlarda ya da evinize neşe kaynağı olarak bir bebek beklediğinizde size en doğru sonuçları veren bir Fortel Erken Gebelik Testi İhtiyacınız olacak.

Fortel Erken Gebelik Testi Özellikleri

Bunun yanında geç bu duruma erken hazırlanmak istemeniz doğal olacaktır. Her olayda olduğu gibi bu olayda da erken tespit önemlidir. Adet gününüzü tam zamanına kadar beklemenize gerek olmadan Fortel Erken Gebelik Testi sayesinde %99,9 doğruluk oranıyla öğrenebilirsiniz. Adet gününüze yaklaşık bir hafta kala kullanırsanız kesin sonucu öğrenebilirsiniz. Fortel Erken Gebelik Testi nasıl çalıştığına gelirsek eğer, ilişkinizden sonra hormon seviyeleri değişecektir. Sadece 3 gün sonra bu değişimler fark edilecek duruma gelebilir. Fortel Erken Gebelik Testi yüksek hassasiyete sahip olup erkenden bunu tespit etmenizi sağlar.

Fortel Erken Gebelik Testi Kullanımı

Fortel Erken Gebelik Testi nasıl kullanacağınıza gelirsek plastik kapağı çıkarıp emici kısmınızı direk idrarınıza tutup iyice ıslanınca C ve T bölmelerinde de çizgi oluşuyorsa hamilesiniz. T yani test bölgesinde çizgi çıkmadığı sürece olan durumlarda hamile değilsiniz. 


 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.