sadsad x
asdasd

Foltene Saç Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Foltene Pharma

Foltène Supplement, Foltène Laboratuvarları'nda saç dökülmesini önlemek ve büyümeyi geliştirmek ayrıca ürün yelpazesi oluşturmak için, kendi formüllerini geliştirmek amacı ile 1988 yılında Avustralya'da başlatıldı. Foltène Supplement, doğal güzelliği geri yüklemek için tasarlanmıştır, yeni ürün yelpazesine açmıştır; Yeni Eyelash ve Kaş tedavisi ve Tırnak Tedavisi'ni ürün gamına eklemiştir. İnsanlar 20'li yaşlarının sonlarına doğru saç ve saç derisinden aldıkları besinlerde azalma yaşarlar. Saçlar önceki yıllara göre mat, zayıf ve daha hasarlı olabilir. Saçlar kaybedilebilir, ince veya seyret de olabilir. Kötü beslenme, stres buna neden olmaktadır. Permalı saç, boyama, ısıtma ve kimyasal hasar, biyolojik değişikliklere tabi olan kadınların saçları oldukça yıpranır. Bu durumlar saç kırıklarına neden olur, kafa derisinde kopma ve saçlarda kalıcı hasarlar meydana gelir.

Foltène Pharma Supplement ve Dökülme Saç Şampuanı, saç kaybını önlemek ve kafa derisi sağlığını geliştirmek için komple bir bakım sağlar. Bu hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Erkekler ve Kadınlar için Foltène Pharma Supplement Bio-Vitamin kompleksi ve Zanthin® ile Tricosaccaride® tamamlayıcı aktiviteyi birleştirir. Tricosaccaride®, saçın doğal büyümesini teşvik eder ve güçlendirir ayrıca daha dolgun ve sağlıklı bırakarak, onun yaşam döngüsünü normalleştirir. Böylece saçta kepek ve kafa derisi kuruluğu sorunları ortadan kalkar. Kullanılan ürünlerle etkili bir kafa derisi biyolojik fonksiyonları iyileştirir. Bio-Vitamin Complex folikül saçı beslemek, saç ve saç derisi sağlığını iyileştirmek için dengeli bir karışımdır. İçinde amino asitler, vitaminler (A, B5, C, E & P) ve diğer besin maddeleri bulunur. Zanthin® serbest radikallere karşı koruyucu bir etkiye sahiptir.

Foltene Pharma Kirpik ve Kaş Bakımı; Foltene araştırma laboratuvarlarıTricalgoxyl, Glycosaminoglycan’lar ve Hamamelis Virginiana bazlı eşsiz bir formül geliştirdi. Aktif içeriklerin kirpik uzamasını desteklediği, genel görünüşü iyileştirdiği ve kuvvetlendirdiği kanıtlanmıştır. Foltene Pharmanın bu yenilikçi formülasyonu; Güçlendirme ve canlılık sağlar. Foltene laboratuvarları tarafından patenti alınmış, saç dökülmesine karşı kullanılan Tricalgoxyl, büyüme fazını uyarır ve uzatır, kirpikleri güçlendirir ve dökülme fazını azaltır. Foltene Pharma Yağ Dengeleyici Şampuan; Foltene Pharma Yağ Dengeleyici Şampuan saçınıza canlılık ve sağlık kazandıran bu şampuandır. Çevresel ve biyolojik etkenlere karşı koruma sağlar. Yağlı saçların kullanımı için üretilen Foltene Pharma Yağ Dengeleyici Şampuan, yağ dengeleyici özelliği ile saçlara canlılık verir. Aynı zamanda saçlara sağlık kazandırır, çevresel etkenlere, kirliliğe ve strese karşı koruma sağlamaktadır. Foltene Pharma Sık Kullanım Şampuanı; Foltene Pharma Sık Kullanım Şampuanı tüm saç tiplerine uyumluluk sağlayan bir üründür. Saçınızı çevresel ve biyolojik etkenlere karşı korumayı hedefler. Saçlarınızı yumuşatır, saçlarınızı kökten uca besler ve nemlendirir. Foltene Pharma Aktive Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan; Foltene Pharma Aktive Bayanlar İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan saç dökülmelerine karşı koruma sağlar. Saçlarınızın bakımlı kalmasını sağlayarak saç dökülmesini önlemeye destek verir. Vitamin ve proteinlerle desteklenmiş olup saçların doğal gelişimini ve bakımlı kalmasını sağlar. Saçları nemlendirir. Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon; Çevrenizde sıkça görebileceğiniz erkek tipi saç dökülmeleri genetik faktörler, ameliyat sonrası yan etkiler, kullanılan ilaçlar, yorgunluk, depresyon ve çeşitli bazı nedenlere bağlı olarak görülebilir. Bu tip saç dökülmeleri için birçok farklı ilaç ve çözüm sunulmaktadır. Bu tip tedavilere ek olarak yepyeni bir teknoloji ile üretilen Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon, erkekler için özel olarak geliştirilen %100 doğal bir formüle sahiptir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.