sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Folixir
Novatemed Innoceuticals A.Ş kurucularının oldukça uzun yıllara dayalı olarak gerçekleştirmiş olduğu bilimsel akademik aynı zamanda bir o kadar da endüstriyel çalışma ve deneyimlerini bir araya getirerek firma bünyesi altında ortak bir amaç için elle tutulabilir güçbirliği oluşturması ile birlikte 2008 yılının başında NovatemedInnoceuticalsA.Ş firmasının ilk temelleri atılmıştır.
Köklü bir bünyeye sahip olan şirketin ilk kurucularından biri olarak karşımıza çıkan dermatolog Profesör Doktor olan Meral ŞAŞOĞLU yapmış olduğu önderlik ile şirketin araştırma ve geliştirme ekibi aynı zamanda diğer bütün birimleri ile insani değerler beraberinde gelen etik anlayışı varoluşu ile birlikte temel yapılışı olarak hedef alınmış görev olarak insanların yaşam kalitesini hiçbir yan etkiye neden olmadan çok daha iyi bir yerlere getirebilmek için vizyona sahip olmayı hedefliyor. Beraberinde doğal ve en ileri teknoloji yöntemler ile yükseltmeyi ilke edinen şirket bu kadar süre içerisinde Novatemed Innoceuticals çatısı altında yer alan her bir birey belirlenen bu etik davranışları benimsemiştir.
Şirket tarafından üstün nitelikli ürünleri ve yaşam kalitesine sahip olan ciddi duruşu sayesinde dünya çapında bakacak olursak oldukça fazla ilgi görmekte ek olarak ülkeler arası Türkiye’ye uluslararası bir yapıda güçlü bir şekilde temsil etmektedir. Ortaya çıkarılan beşeri sistemler sayesinde sermaye, Altyapı ve teknolojik kabiliyetlerini sürekli olarak en ileriye taşımak ve lider pozisyonunun korumak için yatırımlarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Bu nedenle Novatemed Innoceuticals bugün içerisinde olduğu gibi ertesi günlerde yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedefleyerek ileri seviye çalışmalarla birlikte geliştirmiş olduğu, Sağlığınız için en faydalı ve en güveniliri olan ürünleri sizlerin kullanımına sunmaya devam edecektir.
Saç, Cilt, Beslenme aynı zamanda sağlık sorunlarıyla birlikte ortaya çıkan sorunlarla etkin bir şekilde mücadele edecek son olarak ise küresel ortam içerisinde başarılar kazanacak ürünlerin geliştirilmesine ek olarak bizlere sunulması misyonu ile hareket eden Profesör Doktor olan Meral ŞAŞOĞLU ve uzman ekibi başarıyı hedefliyor.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.