x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Fillerina
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 207,00 TL 144,90 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 255,00 TL 178,50 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 276,00 TL 193,20 TL
Fillerina TÜKENDİ
%10indirim 132,00 TL 118,80 TL
Fillerina TÜKENDİ
%10indirim 168,00 TL 151,20 TL
Fillerina TÜKENDİ
%10indirim 254,88 TL 229,39 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 165,00 TL 115,50 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 207,00 TL 144,90 TL
Fillerina TÜKENDİ
%30indirim 243,00 TL 170,10 TL
Sırala:

Fillerina Ürünleri

Labo Suisse firması tarafından üretilmiş olan Fillerina kırışıklıkları azaltma ve yüz bölgesine dolgunluk verme özelliğine sahip bir dermakozmetik üründür. Doğal süreçte gerçekleşen yaşlanma engellenemez. Vücutta doğal olarak bulunan ve yaş ilerlemesi ile azalan hiyalüronik asitler vardır. Azalma sonucunda meydana çıkan yaşlanmaya karşı Fillerina kürü uygulanır. Ürün cilde krem şeklinde sürülür.
 
Fillerina'nın uzun çalışmalar sonrası 2012 yılında kesinleşen etkisi ortaya çıkmıştır. Evde kullanım için uygundur. Fillerina 14 günlük kullanım sonrasında kırışıklıkları önemli derecede azaltır ve uygulanan bölgeye dolgunluk sağlar. Fillerina'nın genel amacından ziyade özel amacına bakacak olursak; küt metal uçlu aplikatörü kullanılarak kırışık, ifade çizgisi gibi ciltte çöküntü oluşmuş alanlarda dolgunluk yaratmasıdır.
 
Yanak ve dudakta kullanılan bölgeye hacim de kazandırır. 3 seviyesi vardır. Fillerina formülasyonuna bakıldığında dokuları dolgunlaştıran değişik moleküler yapı ve ağırlıkta 6 çeşit hiyalüronik asit bulunur. İçeriği ile cilde etki eder. Kolajen I, III ve fibronektin gibi doğal dolgu maddelerini yeniden gözle görülür bir şekilde yapılandırır.
 • Fillerina kürünün uygulanması sonrasında; "gündüz", "gece" ve "göz-dudak kontürü" kremlerinin de kullanılması önerilmektedir.
 • Aslına bakıldığında Fillerina alanında ilktir. Ürün özellikleri, evde kullanım kolaylığı ve kırışıklıkları giderici ve dolgunluk kazandırıcı özelliği ile ürün son derece iddialıdır.
 • Fillerina; Fillerina Kür, Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz-Dudak Kontürü Kreminden oluşmuştur. Kremler klasik şekilde uygulanır.

Fillerina Kür 14 gün kullanılır ve 3 ay etkisi devam eder. Daha iyi bir etki için 15. günden sonra Fillerina kremleri de kullanılır.

Fillerina Kür’ün kullanımı sırasında:

 • İlk aşamada 2 bardak su içilmelidir.
 • Kutuyu açınca karşınıza iki tüp, iki de 1'er ml'lik hassas küt uçlu aplikatör çıkacaktır. Üzerinde "Fillerina 1" yazan jel içeren tüpün kapağını açınız ve aplikatör ile kırışıklıklar için 1 ml, dolgunluk verilecek bölgeler için 1 ml; toplamda 2 ml çekiniz.
 • Aplikatör ile jeli yüz, boyun, göz ve ağız çevresindeki kırışıklıklara cildin üzerinden uygulayınız. Aplikatörün ucunun tasarımı, kırışıklık üzerine çizgi halinde rahatlıkla uygulanmasını sağlar. (Asla derinin altına enjekte etmeyiniz, cilt üzerine aplikatör ile sürünüz.)
 • Kalan jeli dolgunluk vermesi amacıyla yine şerit halinde elmacık kemikleri bölgesine ve dudaklara cildin üzerinden uygulayınız.
 • Yüzünüze yaymadan 10 dakika bekleyiniz.
 • Daha sonra jeli yukarıya doğru dikey masaj hareketleri yaparak yayınız. (Yuvarlak hareketler yapmayınız.)
 • "Fillerina 2" yazan tüpteki besleyici filmin kapağını açınız ve diğer aplikatör ile kırışıklık bölgeleri için 1 ml, dolgunluk verilecek bölgeler için 1 ml; toplamda 2 ml çekiniz. (Not: Eğer çekerken zorluk yaşarsanız tüpü hafif aşağı doğru eğerek yavaşça çekebilirsiniz.
 • Besleyici filmi çene, alın, yanaklar ve boyun bölgesine cilt üzerinden aplikatör ile uyguladıktan sonra yukarıya doğru, dikey masaj yaparak yayınız. (Asla derinin altına enjekte etmeyiniz.)
 • Bu işlem 14 gün boyunca devam etmelidir. Sonrasında krem kullanımına geçilebilir.

Kırışıklıklardan kurtularak dolgun bir cilt görünümüne kavuşmak istiyorsanız evde pratik olarak uygulayabileceğiniz Fillerina ile komple bakım yapabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.