x
Farmona Prestige Care Brightening Bearberry and Liquorice 15 ml - Leke Aydınlatıcı

Farmona Prestige Care Brightening Bearberry and Liquorice 15 ml - Leke Aydınlatıcı

Daha fazla Farmona ürünü
Barkod: 5900117001523
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
340,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Farmona
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 29.09.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Cildin renk üretimini gerçekleştiren tyrozinaz enziminin çalışmasını düzenlemeye yardımcı serumdur. Bu enzimin fazla ya da gerekenden az çalışmasını engelleyerek cildin renk tonunun düzenlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde homojen bir görünüme destek olur.
Farmona Prestige Care Brightening Bearberry and Liquorice 15 ml - Leke Aydınlatıcı

Yüz, boyun ve dekolte bölgemiz güneş, rüzgar gibi çeşitli hava koşullarıyla beraber dışarıdan gelen zararlara açık olan bölgelerimizdir. Bu sebeple bakıma ve özene daha fazla ihtiyaç duyarlar. Farmona Leke Aydınlatıcı ciltte meydana gelen renk farklılıklarını, değişimlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir üründür. Aynı zamanda cildi güneşten gelen zararlı etkilere karşı korumaya alır. Güneş dışında çevreden gelebilecek zararlı etkenlere karşı da korur. Ten renginin sağlanmasında ve renk değişiminin azaltılmasında etkilidir. Farmona Prestige Care Brightening Bearberry and Liquorice 15 ml tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.

Farmona Prestige Care Brightening Bearberry and Liquorice 15 ml – Leke Aydınlatıcı Özellikleri

Tyrozinaz enzimi vücutta renk üretimini sağlayan enzimlerden biridir. Tyrozinaz enziminin yanlış ve fazla çalışması ciltte lekelenmelerin oluşmasına sebep olur. Konsantre serumun bileşeninde bulunan ciltteki Tyrozinaz enzimini baskılar ve gereğinden fazla çalışmasını engeller. Böylece cildinizde meydana gelebilecek cilt lekelenmeleri ve renk değişimleri kontrol altına alınmış olur. Yüz, boyun ve dekolte bölgenizdeki lekelenmeleri, renk değişimlerinin hem düzenlenmesini hem de kalıcılığını sağlar. Bearberry ( Ayı üzümü ) ve meyankökü ekstresi tüm cilt tiplerine uygun cildi doğal dengesine kavuşturacak özlerdir.

Vücuda etkisi: Cildin doğal ve lekesiz ten rengine kavuşmasını sağlar. Renk üreten enzimlerin dengeli çalışmasına yardımcı olur. Konsantre serumu düzenli kullanarak tüm cilt sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Uygulanan bölge: Yüz, boyun ve dekolte bölgeleri için kullanılması uygundur.

Kullanım şekli: Tüm cilt tiplerine uygun olan konsantre serumu 4 damla olarak yüz boyun ve dekolte bölgenize uygulayın.

Kullanım miktarı ve zamanı: Konsantre serumu 4 damlayı geçmeyecek şekilde gündüz ve gece olarak kullanabilirsiniz.

Uyarı: Konsantre serum buzdolabında, serin yerde muhafaza edilmelidir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.