x
Farmona Nivelazione S.O.S El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml

Farmona Nivelazione S.O.S El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml

Daha fazla Farmona ürünü
Barkod: 5900117023006
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
27,50 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Farmona
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 29.09.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Bileşenlerinde yer alan shea yağı ve E vitamini aracılığıyla cildi besleyerek onaran ürün kaybedilen nemin geri kazanılmasına yardımcı olur. Tırnak bakımını ideal bir şekilde gerçekleştirerek sağlıklı, pürüzsüz ve güzel görünümlü tırnak gelişimine katkıda bulunur.
Farmona Nivelazione S.O.S El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml

Soğuk ve sert hava koşullarından etkilenen ellerinizi Farmona Nivelazione S.O.S El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml ile nemlendirebilirsiniz. El ve tırnaklarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı yapabilirsiniz. Kurumuş, çatlamış ellerinizin nemlenmesini sağlayabilir, tırnaklarınızın güçlendirebilirsiniz. Ellerinizin hava koşullarından etkilenerek yıpranmasını önleyebilirsiniz. El kremini düzenli bir kullanım ile cildinizin yenilenmesini sağlayabilir, istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. İstediğiniz görüntünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Farmona Nivelazione S.O.S El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml Özellikleri

Cildinize hızla nüfus eden krem pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Yıpranmış, kurumuş ciltlerin onarılmasını sağlamak için destekleyici bir üründür. İçerdiği shea yağı ve F vitamini cildin beslenmesini ve onarılmasını sağlar. Kaybedilen nem dengesinin geri kazanılmasında etkilidir. Sert hava koşullarında cildin aşırı duyarlılık göstermemesi için yıpranma önleyici etkisi vardır. Kokusuz ve hipoalerjenik bir üründür. Tahriş olan, yıpranan, kuruyan, çatlayan ellere rahatlık getirerek bakım sağlar. Tırnaklarınızda cildiniz gibi bakıma ihtiyaç duyar. Tırnaklarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı kremin içeriğindeki shea yağı ve F vitamini ile sağlayabilirsiniz.

Uygulanan Bölge: Tırnak ve el bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Vücuda Etkisi: Yıpranmış ve kurumuş cildinizin onarılmasını sağlar. Onarılan ve nemlendirilen bölgelerin sert hava koşullarından etkilenmemesi için korunmasını sağlar. Yeniden yıpranmayı önleyici bir etkisi vardır. Kaybedilen nemi cilde geri kazandırır. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmanıza imkan sağlar. Cildinizin yenilenmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Cildiniz aşırı yıpranmış ve kurumuşsa masaj yaparak kremi yedirin ve 10 dakika sonra ellerinizi yıkayın. Temiz bir cilde uygulamak her zaman daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz oranda birkaç kez kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.