sadsad x
asdasd

Fade Out Leke Kremleri ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Fade Out

Cilt lekeleri cilt üzerinde bulunan açık veya koyu renklerde olabilen çocuk, erkek, kadn farketmeden her yaş grubunda görülebilen hormonal etkilere, kalıtsal özelliklere ve bazen de yanma sonucunda oluşmuş olan izlerdir. Sıkılıkla yüzde, ellerde, göğüste ve sırt bölgesinde görülür. Cilt lekeleri kişinin sağlıksız olduğu anlamına gelmez. Ciddi bir sağlık sorunu da olmamaktadır. Kişinin görüntüsü ile ilgilidir. Cilt lekeleri kişiyi psikolojik olarak sıkıntıya düşürür ve sıkıntı haline sokabilir. Cilt lekesine sahip kişiler bu durumu üzüntüyle karşılamaktadır. Tabi her sorunun bir de çaresi vardır. Sizlere bahsedeceğimiz marka Fade Out olup, içerdiği ürünleri ile 7/24 tam bakım yaparak ciltteki lekelere karşı savaş açıyor. Ayrıca kırışıklıkları defediyor ve nemlendirici ürünleri ile cilde nem kazandırıyor.

Ciltte görülen en belirgin lekeler kahverengi lekelerdir. Bu lekeler bir sağlık sorunu değildir. Ancak görüntüsü itibari ile insanlar bu lekelerden kurtulmak isterler. Ciltteki kahverengi lekeler başta eller olmak üzere yüzde, bacaklarda sıkça görülür. Kahverengi lekelerin çıkışına bakılacak olursa, cilt renginde meydana gelen bozukluklar ve kahverengi noktalar genelde yaşlandıkça artış gösterir. Ciltte bulunan kahverengi lekeler deri hücrelerinde ortaya çıkar. Deri hücresindeki melaninin artması sonucunda ortaya çıkan lekeler halk arasında yaşlılık lekeleri, karaciğer lekeleri ve güneş lekeleri olarak da bilinir. Kahverengi lekelerin görünümü bazen rahatsız edici olabilmektedir. Bu durum cilde zarar vermez. Kahverengi lekelerin oluşumuna bakıldığında güneşin ışınlarından korunmaya çalışan hücreler fazlaca melanin üretir yani cilde rengini veren renk pigmentini salgılamaya başlar. Bu birikintiler bazı bölgelerde yoğunlaşarak kahverengi lekelerin oluşumuna neden olur.

Yaş olarak daha genç kişilerde görülen kahverengi lekeler başka sağlık sorunlarının da habercisi olabilir. Örneğin; melasma, çillenme, karaciğer rahatsızlığı gibi. Bu durumda farklı bir test uygulamakta fayda vardır. Bu noktada Fade Out ürünleri size ışıklı bir yol sunmaktadır. Ürünleri ile cilt lekelerine derinden nüfuz ederek ortadan kaldırır. Bilindiği gibi cilt güzelliği dışa vuran önemli bir organdır. Üstte bulunan tabaka vücudun su ve ısı kaybını kontrol etmektedir. Kullanılan ürünler bu tabakayı etkiler. Alttaki tabakanın temel yapısını oluşturan kollajen, lifler, hyaluronik asit ve mukopolisakkaritler zamanla azalır. Elastik lifler yapısal olarak bozulur. Böylece yüz hareketleri ve çizgi, kırışıklıklar da ortaya çıkmaya başlar. Güneş ışınlarının neden olduğu foto yaşlanma, kuru, lekeli, canlılığını yitirmiş, kırışıklıklardan zengin bir görünüme neden olur. Güneş ışınları cildi kurutarak derideki kollajen yapıya da zarar vermektedir. Böylece ciltte kırışıklıklar meydana gelir. Bu noktada Fade Out ürünleri ile bakım yapılması önerilir. Fade Out ürünleri etkili ve doğal içeriği ile ciltteki kırışıklık ve lekeleri ortadan kaldırmaya yönelik olarak formüle edilmiştir. Ürünleri incelendiğinde neredeyse yüz ve vücuttaki her bölgede etkin bir düzenleme gerçekleştirdiği görülmektedir. Fade Out ürünleri ile tam ve ideal bakım yapabilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.