x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Evelle
Evelle TÜKENDİ
%5indirim 165,00 TL 156,75 TL
Sırala:

Evelle

Evelle, bitki özlerinin mucizevî birleşimi ile geliştirilmiş çoklu etki sağlayan cildi, saçı ve tırnakları besleyen ve güçlendiren içerikte bir üründür. Cildi, saçı ve tırnakları koruma noktasında besin takviyesi gerçekleştirdiği tabletlerinden destek alır. Bilimsel olarak kanıtlanmış tabletler vücudun savunma mekanizmasını güçlendirir ve beslenmeye destek sağlayarak cildi korur.

Evelle Tablet içerisinde çinko bulunmaktadır. Bilindiği gibi çinko vücutta deri, saç ve tırnakların bakımına katkı sağlayan enzim süreçlerini yönetir ve pozitif yönde etkiler. Bu demek oluyor ki; içeriğindeki çinko sayesinde tabletler, hedef bölgeleri koruyor ve geliştirici bakım sağlıyor. Bununla birlikte tablette var olan Selenyum da saç ve tırnakları korur ve besler. Bu mineral istikrarlı şekilde katkı sağlar ve güçlendirici bakım uygular.

Yine Evelle Tablette C vitamini kıkırdak, deri ve dişin normal fonksiyonunu gerçekleştirmek için yardımcı olur. Vücudun kolajen oluşumuna destek sağlar. Bilindiği gibi kolajen oluşumu direkt olarak cildin sarkmalara karşı önlem almasının etkili bir sonucudur. Böylelikle ciltte sarkma, ince çizgiler, kırışıklık gibi yaşlanma belirtileri olmaz. Yaşlanma gecikir ve genç bir cilt sağlanmış olur. Farklı olarak içerisinde barındırdığı elementlerle cildi, saçları ve tırnakları korur ve gelişimine katkı sağlar. İçeriğindeki Biotin vücudun metabolizmayı güçlendirir ve normal yapıdaki cilt yapısına katkıda bulunur. En belirgin ve aranan özelliği de erken yaşlanma sorununa karşı etkili koruma ve bakım sağlamasıdır. %80 oranında koruma sağlar ve güneşin zararlı ışınları olan UV'ye karşı etkili ve koruyucu bakım uygular.

Cildi koruyan antioksidan bakımı ile etkili bir ürün olan Evelle Tablet, güzelliğinizin garanti belgesidir diyebiliriz. Kullanımı ile ciltteki yaşlanma izlerini ve yüzeydeki kırışıklıkları belirgin şekilde yok eder. Evelle ile saç, cilt ve tırnak bakımı etkili şekilde gerçekleşmektedir.

Sonuç olarak bakıldığında;

Evelle Tablet içeriden cildi besler ve yardımcı canlandırıcı besinlerle eşsiz gençleştirici bakım uygular. Cilt sağlığını direkt olarak beslenme şekli, vücut sağlığı gibi etkenler etkiler. Yeterli besin vücut ve cilt sağlığı için son derece önemlidir. Vitamin, mineral eksikliği olan kişilerde deri, saç ve tırnak kusurları ve hasarları görülmektedir. Evelle eksikliği olan bu maddeleri vücuda dışarıdan takviye yöntemi ile gönderir. Sorunlu olan cilt, saç ve tırnak bakımı en iyi şekilde gerçekleşir. Saç ve tırnaklar kökten uca kadar güçlü ve sağlıklı gelişebilir bir hal alırken, ciltte yaşlanma belirtileri ortadan kalkar ve yenileyici, gençleştirici bakım gerçekleşmiş olur.

Evelle cilt bakımı için önemli olan besin öğelerini yeterli düzeyde sağlayan, cilt, saç ve tırnakların sağlıklı durumunu sürdürmelerine yardımcı olan besin takviyesidir.

Evelle özellikle cilt, saç ve tırnakların sağlıklı durumunu sürdürmek isteyen kadınlar için geliştirilmiştir. Kendini seven, değer veren ve hep genç kalmak isteyenlere Evelle'yi tercih etmeleri konusunda destek sağlıyoruz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.