sadsad x
asdasd

Eva Maree Dudak Ürünleri

Görünüm: 3 4
₺ 88,78
₺ 66,59
%25 indirimli
%25 indirimli
SEPETE EKLE
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Eva Maree

Eva Maree 2013 yılında kurulmuştur. Eva Maree ürünlerinin geliştirildiği Estonel Laboratuvarları uzun yıllar medikal ve dermokozmetik sektöründe kendini geliştirerek elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini sağlıklı güzelleşme adına ürünler oluşturmaktadır. Birikimin ve gelişimin en doğru adresi olan Estonel Laboratuvarları insanların yüzyıllardır kullandıkları bitkilerin mucizevi etkilerinden yararlanmış ve bilimin ışığında son teknolojiyi kullanarak büyük titizlikle ürün geliştirmiştir. Eva Maree böylece kadınlarda psikolojik olarak neden olduğu estetik ve güzellik kaygılarına etkin ve uzun vadede en doğal çözümleri sunmaktadır. İnovatif yaklaşımı ile dünyadaki gelişmelere yön veren Ar-Ge projeleri geliştirdiği özel ürünlerin etkinliği ve güvenilirliği ile Fransa ve Tunus’ta bilimsel araştırma kurumları tarafından yapılan klinik ve dermatolojik testlerle onaylanmıştır.
Eva Maree geliştirdiği yenilikçi ürünleri ile sağlık ve güzelliği bir arada sunan trend bir markadır. Alanında sektörün devi olan marka, en son teknoloji ile tüketici araştırmaları ile müşteri odaklı çalışır ve sektöre yön veren markalar arasında her zaman daha farklı ve seçkin olma yolunda ilerler. Eva Maree geliştirdiği eşsiz ürünü Eva Marée Lip Maximizer ile dudaklara eşsiz bir dokunuş katmıştır. Ürünü son derece etkin ve dudaklarda dolgunlaştırıcı özelliğe sahiptir. Eva Marée Lip Maximizer ile dolgun dudaklara sahip olmak son derece önemlidir.
Eva Marée Lip Maximizer ile yüzde en önemli bölgelerden olan dudakların dolgun ve güzel görünmesi sağlanabilir. Yapısal olarak ince ve belirtisi olan dudaklar Eva Marée Lip Maximizer ile dolgun ve gösterişli bir hale gelebilir. Bilindiği gibi dudaklar yaşlanmanın da etkisi ile incelerek kırışır ve diriliğini kaybeder. Dolgun ve iyi görünen dudaklar gençliğin yansımasıdır adeta. İdeal bir güzellik ve çekicilik için incelmiş ve gevşemiş dudaklar olmaması gereken bir görüntüdür. Olması gereken ise dolgun, diri ve sağlıklı dudaklardır. Eva Marée Lip Maximizer ile bu sayılan tüm özellikleri dudaklara kazandırmak mümkündür.
Eva Marée faydaları saymakla bitmez. İçeriğindeki Adipo Filler aktif ve Lonosome içinde kapsüllenmiş doğal bir amino asit sayesinde dudak yapısında bulunan ve dudağın hacmini belirleyen etkenlerden olan adipozit dokusunu besleyerek dudakların canlı ve dudak kontörlerinin belirgin olmasını sağlar.  Ayrıca içeriğindeki bitkisel kaynaklı mineraller, flavonoidler ve proteinler sayesinde dudak dokularının sıkılaşmasını sağlar ve dudak yüzeyini pürüzsüz bir hale getirir. Elastikiyet kazandırır ve sıkılaştırır. E vitamini özleri ile yüksek antioksidan sağlar ve döngüsünde serbest radikallerin olumsuz etkilerinden arınmayı sağlar. Ürün doğal nemlendirici özelliklidir. Bu nedenle uzun süre su tutar ve nem kaybını azaltır. Bunun yanında sıralanabilecek fazlaca faydası bulunan ürün, Eva Maree markasının dahiane buluşudur. Bilimin ışığında geliştirilen ürünü güvenle kullanabilir ve faydalı olacağından emin olabilirsiniz. Sizde dolgun, sıkılaşmış, belirgin ve sağlıklı dudaklar istiyorsanız Eva Marée markasının harika ürünü Eva Marée Lip Maximizer tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.