sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Enjoy

Enjoy markası güneş koruyucular özel içerikli formülleri ile gün boyunca yüksek korumalı özgün güneş filtreleri içermektedir. Özel içeriğinin yanında güneş filtreleri ile de güneş yanıkları, foto yaşlanmayı önlemeye yönelik olarak da güçlü ve farklı etkilere sahiptirler. Enjoy güneş kremleri içerisinde geniş spektrumlu güneş filtreleri ile güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunma aşamasında oldukça yardımcı etkilere sahiptir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardım eden özel etkilere haiz maddeleri içerisinde barındırır.
Enjoy güneş kremleri nano boyutlu titanyum dioksit ile üretilmiş ürünlerdir. Ürünleri UVA ve UVB ışınlarına karşı üstün koruma sağlar. Ani güneş yanıklarını önlemek için Enjoy güneş kremleri kullanılmaktadır. Enyoj güneş koruyucular gün boyu etkilidir. Özel formülü ile terlemeye karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca Enjoy güneş kremleri suya karşı dirençlidir. Isı ve ışıkla bozulma göstermez.
 
Foto toksik ve alerjik değildir. Enjoy güneş kremleri içerisinde güneşin hasar oluşturan etkilerini ortadan kaldıran, cildi nemlendiren, bakım yapan ve yatıştırmaya yarayan cilt besleyici vitaminler bulunur. Bunun yanında doğal yağlar, allantoin, fitantriol bulunur. Enjoy güneş kremleri anti-aging bakım da gerçekleştirir. Böylece foto yaşlanmayı ortadan kaldırır. Enjoy Kids güneş kremi de çocuklar için son derece özenle geliştirilmiş üründür. Çocukların ciltleri güneş ışınlarına, güneş yanıklarına fazlaca maruz kalabilmektedir. Bu noktada Enjoy Kids tam bir koruma sağlamaktadır. Enjoy Kids ile güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak mümkündür.
Enjoy güneş ürünleri nano boyutta titanyum dioksit ile üretilmektedir. Geleneksel olarak titanyum dioksit içerikli güneş kremleri beyaz maske oluşumuna yol açmamaktadır. Kullanımı ile şeffaf ve eşit bir koruma sağlar. Tam bir koruma için güneş filtrelerinin cilt üzerinde kalması ve gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça sıklıkça uygulanmalıdır.
 
Yeni ve etkin olan güneş kremi formüllerinde organik ve inorganik güneş filtrelerinin bir arada kullanıldığı ürünleri ile tam bir koruma sağlar. Titanyum dioksit en iyi güneş filtresi olarak bilinir. Yüksek koruma sağlar ve pek çok formülün içerisinde yer alır. Titanyum dioksit hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı maksimum koruma sağlar. Doğal kaynaklardan elde edilir ve stabilitesi yüksektir. Güneş ışığı ile bozulma yapmaz ve alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Yapılan çalışmalara bakıldığında tüm çalışmalar nano boyutta yapılmış olduğunu göstermektedir. 

Enjoy ürünlerinin güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağladığı, doğal içerikli olduğu, ciltte uyum ve tam koruma sağladığı, anında korunma sağladığı, gün boyu yüksek koruma sağladığı, cildin yüzeysel tabakalarından öteye geçmeyen nano parçacıklar ile güvenli olarak koruma sağladığı, cilt yüzeyindeki nano parçacıklar güneş ışığını yansıttıklarından cilt ısısını artırmadan koruma sağladığı ve emilim meydana getirmediği bilinmektedir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.