x
Emolium Temizleyici Krem Jel

Emolium Temizleyici Krem Jel

Daha fazla Emolium ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
27,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Emolium Temizleyici Krem Je

Emolium temizleyici krem jel , kuru ,kaba ve çatlayan ciltler için hazırlanmış bir üründür. Derinin yağlanmasıması, beslenmesi ve bakımı için idealdir.  

Emolium Temizleyici Krem Jel Özellikleri

Aşırı cilt kuruluğuna neden olan hastalıklar sırasında (iktiyosis ,psoriasis,ekzema,liken planus ,kaşıntılı durumlar ) kullanılabilinir. Bu ürün sabun içermez. Yüksek düzeyde nemlendirir. Kompleks bir bakım sağlar. Zengin formülü ile aşırı kuru derinin yağlanmasını sağlar. Emolium temizleyici krem jel  4 kademeli bir etki sunar; cildin koruyucu tabakasını yapılandırır. Emolium temizleyici krem jel deri bariyerini yeniden yapılandırır ve deriyi yüksek düzeyde nemlendirir ve su kaybını önler. Cildi yüksek düzeyde nemlendirir ve hücrelerden suyun kaybolmasını önler. Cildin eastikiyetini arttırır. Emolium temizleyici krem jel cildin zararlı dış etkilere karşı korur. Kuru deriye eşlik eden kaşıntıyı azaltır.  

Emolium Temizleyici Krem Jel Kullanım Şekli

Emolium temizleyici krem jel duş sırasında kullanılır . Avuç içine alacağınız bir miktar jeli ince bir tabaka halinde vücudunuza uygulayın. Su ile iyice durulayın ardından havlu ile nazikçe kurulayın. Ovma veya sertçe sürtünme hareketleri yapmayınız.

Bu formülasyon 1 aylıktan büyük bebekler ve çocuklar için uygundur. Uzun dönemli kullanımı güvenlidir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.