sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Elainee

Bebeğinizi en güzel halinizle karşılamanız için Elainee, gebelik çatlaklarına karşı korur ve destekleyici özellikli ürünler sunar. Elainee ürünleri, her üretimde (şarj) 40’ın üzerinde mikrobiyolojik olarak en sıkı ve bilimsel testlerden geçmektedir. Elainee gebelik çatlak ve selülit yağı, kolajen ve elastin liflerini korur ve güçlendirir. Hamielik ve emzirme döneminde doğal ve güvenilir bakım sağlar. İçeriğinde bulunan, badem Yağı, susam Yağı, Jojoba Yağı, Tocopherol- Vitamin E, Ascorbic Acid- Vitamin C, Ascorbly Palmitita, Citric Acid gibi yoğun bileşenlerle yapılan düzenli masaj cildinizi korur ve kilo alımı durumunda yıpranmalardan en az etkileneceğiniz şekilde etki gösterir. Elainee ürünleri, oluşabilecek çatlakların boyunu ve derinliğini gözle görünür derecede azaltmaya yardımcı olur. Yüksek oranda vitamın A ve vitamin E içerir. Yapısındaki maddeler sayesinde kuru ciltlerin bakımını yoğun olarak yapar. Cildi mükemmel menlendirme özelliğine sahiptir ve cilde parlaklık verir. Badem yağı ile kombinasyonnunda daha çok etkilidir. 

Doktorların ve annelerin güvenle tercih ettiği bir markadır. Koku içermez. İçeriği tamamen doğaldır. Paraben, koruyucu ve kimyasal içermez. Mevcut cilt çatlaklarının görünümünde azalmaya yardımcı olur. Düzenli uygulama ile hamilelik döneminde oluşacak çatlakları en aza indirmeyi hedefler. Cildin gerilmelere karşı direncini arttırır ve cildi derinlemesine nemlendirir. Ayrıca selülitlere karşı da savaşarak cildin elastikiyetini korumanızda yardım eder.Hamileliğin 3.ayından itibaren emzirme döneminin sonuna kadar güvenle kullanılabilir. Aktif olarak cildin elastikiyetini ve esnekliğini arttırmaya yardımcı olur. Hamileliğin 3. ayından itibaren emzirme dönemi bitene kadar çatlak oluşumuna eğilimli bacaklar, ğöğüs, kalça ve karın bölgelerine, günde 2 veya 3 sefer yağ kendini çekene kadar masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İyi bir etki için ürün kullanımına en erken zamanda, tercihen ilk aydan itibaren başlanılması tavsiye edilir. İyi bir sonuç için sürekli ve düzenli kullanım önemlidir. Doğumdan yaklaşık bir ay önce kullanılması önerilen diğer ürün ise, Elainee meme ucu bakım kremidir. Hamileliğin 7. ayından itibaren tahrişe uğramış meme uçlarını rahatlatır, korur ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Kimyasal içermediğinden,emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur. İçeriğinde bulunan vitamin E ile cildin yenilenmesine ve bakımına yardımcı olur. Vitamin E aynı zamanda iyi bir stabilizatördür.

Ayrıca içerdiği ayçiçek yağı da kremi soğuk havalarda dahi mükemmel bir kayganlığa ulaştırmaktadır. Serbest lanolin alkolü oranı <%2,1 altındadır. Elainee ,Avustralya ve Yeni Zelanda’dan ithal edilen dünyanın en kaliteli lanolini kullanılmaktadır. Elainee aynı zamanda mükemmel bir dudak koruyucu olarak ve kurumuş ciltlerin onarımı içinde kullanılmaktadır. Tıpkı çatlak önleyici krem gibi, meme ucu bakım kremi de tamamen doğaldır ve kokusuzdur. Hiçbir katkı ve koruyucu madde içermez.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.