x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
EKS
Sırala:

EKS

EKS DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. proferyonel olarak ana alanı kondisyon cihazları üretimidir. EKS, dünya lideri Amerikan Life Fitness firmasının 1989 yılından bu yana Türkiye'deki distribitörü olarak hizmet vermektedir. Türkiye'de fitness sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan EKS, yaptığı başarılı ve prestijli projelerin de verdiği birikim ile Türkiye dışında Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan gibi komşu ülkelere de mümessillik yetkisi vermiştir.

Sektörün global lideri ve trendsetteri olan Life Fitness markası bunun dışında Fitness ihtiyaçları konusunda her biri kendi segmentinde önemli yere sahip olan diğer markaların distribitörlüğünü ve mümessilliğini üstlenerek %100 fitness çözümleri sunmaktadır. Markalara bakacak olursak; Hammer Strength, Paramount, Lemond Spin Bike, Peak Pilates, Reebok Aksesuarları, First Degree, Fitlinxx ve Pavigym olarak sıralanabilir.

EKS DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Fitness sektöründe yatırımcılara tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile model seçimi, yerleşim planı, iletişim incelikleri ve cihazlardan optimum yararlanma konusunda yardımcı olmaktadır. Yurt dışında eğitimini tamamlamış kadrosu ileri teknoloji cihazların montaj ve gerekli servis hizmetlerini süresinde aksatmadan sağlar. Düzenli olarak bakım servisleri vererek cihazların kullanım ömürlerini uzatmaktadır. EKS DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ciddi çalışmaları sonucunda Mümessili ve Genel Distribütörü olduğu Amerikan Life Fitness firması tarafından 4 kez "Yılın Distribütörü” ödülü kazanmıştır.

EKs markası genel anlamda kişilere daha sağlıklı bir hayat yaşamaları için yardım eder. Marka bunu sadece iş olarak görmeyip aynı zamanda tutku haline getirmiştir. Ekipman üretimini bu yolda sonuç olarak değil başlangıç olarak görmektedir. Bu nedenle marka Life Fitness olarak anılmaktadır. Yaşam amacı olan EKS kendine Life Fitness demektedir. Marka kırk yılı aşkın bir süre önce doğmuştur. Fark yaratarak fitness sektöründe özgün ekipmanlar üretmek en büyük amacıdır. Marka kullanıcıya ilham vererek beklentilerinin fazlasını karşılamak için sürekli çalışır.

Farklı ve özgün bakış açısı ile "Dünya'nın ilk Elektronik Fitness ekipmanı" LifeCycle Egzersiz Bisikletini üreten marka o günden bu yana ürün yönetimine yönelik olarak disiplin ve sinerji ile gerçekleştirilen yoğun çalışmalar markayı günümüzde ev ve ticari kullanıma yönelik olarak 400 üzeri ürünle Fitness Endüstrisi'nde global lider olarak yer edinmiştir. Hayatını gelişime önem vererek sağlıklı yaşamı tercih eden kişiler, daha iyi daha verimli sonuç almak için EKS, Fitness Life'ı tercih edebilir.

Marka arge çalışmaları için ayırdığı bütçe ile Global Fitness cihazları üreticileri arasında en fazla yatırım yapan üretici olarak bilinir. Dünyanın ilk kardiyo cihazını tüketicilere kazandıran marka aynı zamanda birçok patentli teknolojiyi ed Fitness dünyasına kazandırmıştır. EKS geliştirdiği ürünlerinin popüler olmasını değil amacına uygun ve uzun vadede yarar sağlayacak nitelikte cihazlar olması için çalışır. Buna yönelik olarak geliştirdikleri ürünlerini gönül rahatlığı ile tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.