sadsad x
asdasd

Eda Taşpınar Cilt Bakım Ürünleri ve Bronzlaştırıcıları

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Eda Taşpınar

Kendi ürünlerini tasarlayan ve tüketicileri ile buluşturan bir tasarımcı olarak tanımlayabiliriz. Bunun yanında bilindiği gibi aldığı eğitimlerle de oldukça iyi bir seviyededir. Moda ve tasarım alanında iddialı olan Eda Taşpınar kendini kozmetik ve bakım alanında da göstermek adına bir dizi orjinal ürün geliştirerek piyasaya sunmuştur. Güneş koruyucu ürünleri ve vücut bakım ürünleri olarak ayırabileceğimiz bu ürünleri daha yakından tanıyabiliriz. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak oldukça önemlidir. Ancak çoğu zaman bunu doğru şekilde yapamayabiliriz. Doğru bir koruma için bazı özel şartlar gerekmektedir. En önemlisi bilinen zararlardan korunması için güneş koruyucu kullanılması gerektiğidir. Güneşten korunmak için bir dizi kural var demiştik; uygun kıyafetler giymek, doğru koruyucu ürünü kullanmak, doğru saatlerde dışarı çıkmak, yoğun güneşten kaçınmak, güneş koruyucular güneşe çıkmadan evvel 30 dakika önce sürülmelidir. Gezinin uzun sürmesi halinde 2 saatte bir tekrarlanmalıdır. Böylece cildin nem dengesi de korunacaktır. Ürünler yeterli miktarda kullanılmalıdır.

Bebeklerin ve çocukların güneşten korunmalarına özen gösterilmelidir. Ürünlerin içeriğine dikkat edilmelidir, alerjik olmaması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi önlemlerle güneşten korunmak mümkün olabilir. Güneş ürünlerinin üzerinde bulunan SPF'nin açılımına baktığımızda; "Sun Protection Factor" güneş koruma faktörü olarak kısaltılabilir. Zararlı ışınların cilde zarar vermesini engellemek için kullanılır. SPF güneşten koruma süresini de ifade eder. Güneşten korunmak oldukça önemlidir. Ancak bunu doğru ürünler ve doğru pratiklerle yapmak daha önemlidir. Günün uygun zaman diliminde güneşe çıkılması gerekir. Yoğun güneşli zamanlarda dışarı çıkmak sakıncalıdır. Koruyucu kıyafet önleminin yanı sıra, güneş koruyucu ürünleri kullanılmalıdır. Hassas ciltlerin koruma sağlaması için ürün seçimi de oldukça önemlidir. Bahsi geçen genel önlemlerden ziyade güneş koruma ürünü alırken koruma faktörünün yeterince yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Hassas ciltler için seçilen ürünlerin antioksidan içermesi gerekmektedir. Bu ürünler ciltte stres yaratmamakta ve aksine stresi ortadan kaldırmaktadır. Antioksidanlar, ciltte bulunan serbest radikalleri bloke eder ve cildi korumaya alır. Doğru ürün kullanımı ile cilt nefes alarak ferahlar. Güneşten korunurken ürünlerin dermatolojik olarakta test edilmiş ve onaylanmış olması gerekmektedir.

Eda Taşpınar markası ilginç bir ürünle piyasada bulunuyor. At Kılı Fırçası. İşlevi oldukça önemli. Selülit dersek yeterli olur mu acaba? Selülit bayanların kabusu çoğu zaman. Vücudumuzun bazı bölgelerinde biriken yağ kabuklaşarak yumru yumru görüntüler oluşturur. Bu görüntüler oldukça kötü bir görüntü sergiler. Selülitlerden kurtulmak için doğru beslenmek, spor yapmak ve bazı harici ürünleri kullanmak uygun olur. Selülitin oluşumu nasıl oluyor dendiğinde; yağ hücreleri deri altında bazı şekillerde birikme yapar. Sebebi hormonlardır. Hareketsizlik nedeni ile derideki dolaşım akmaz ve düzgün beslenememekte ilave olunca yağlanma sorunu ortaya çıkar. Bu yağlanmanın kadınların bazı bölgelerinde biriken şekline de selülit deniyor. Yeterince açık olarak ifade ettiğimiz bu rahatsızlığın dışsal yollarla nasıl ortadan kaldırabileceğimize değinirsek; Eda Taşpınar'ın geliştirmiş olduğu At Kılı Fırçası ile diyebiliriz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı