sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Ecover

1979 yılında, eko-öncülerinden bir grup insan tarafından köklü temizlik anlaşıyı ile ortaya çıkmış olan bir markadır. Ecover, ürünleri bitkiseldir ve zararsızdır. Kimyasal içermeden bakım gerçekleştiren ürünleri, toksit içermez, cilt dostudur. Tahriş ve benzeri hasarların oluşumuna izin vermez. Marka, Belçika ve Fransa'da bitkilerin olağanüstü etkileri ile üretimini gerçekleştirmektedir. Sekterde bir ilk LEED olduğu gerçeğine sahip Ecover'ın Chicago tesisi (Liderlik Enerji ve Çevresel Tasarımda) Platin sertifikasına sahiptir.

Kimyasal içeren ürünler, toksik maddeler barındırmaktadır. Bu ürünler hayatı tehlikeye sokabilir, suları kirletir, kanalların çıkış sularına zarar verir ve hayvanların hayatına bile mal olabilmektedir. Bunu kırma düşüncesi ile yola çıkan girişimci grup küçük bir bahçede üretime başladı. Tabiatın gücünü kullanarak bitkisel temizlemenin gücünden yaralanmışlardır. Ecover, dünyanın ilk fosfat içermeyen çamaşır deterjanı geliştirmekle bir ilke imza atmıştır. Ecover şimdilerde uzun bir yol kat etti. Şimdi San Francisco'da ilerleyen makra, yeşilin gücüne inanmaktadır ve doğaldan ilham almaktadır. Kire karşı savaş açan ürünleri ile şu anda 40'dan fazla ülkede dağıtılan 35 ürüne sahiptir.

Ürünlerine kısaca bakmak gerekirse:

Ecover Banyo Temizleyici 500 ml: Banyo yüzeyindeki kir, leke ve pasların giderilmesine desteler. Biyo çözünürlüğü yüksek ürün, hoş kokuludur. Etkili temizlik sağlar, gereken temizliği etkili biçimde tamamlamasının yanında bu temizliği uzun süreli olarak gerçekleşmesini destekler. Ürün uygun ölçüde ilgili yüzeye püskürtülür ve bekletilmesinin ardından silinir, durulanması sağlanır. 

Ecover Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı 1000 ml: Cilde zarar vermez, birçok yüzeye uygulanabilir. Uygulanan yüzeyi kir ve mikroba karşı korur. Kir ve lekelerin giderilmesini destekler. Bitkisel içerikli ürün, farklı yoğunluktaki kirleri atar, ettkili temizlik imkanı sağlar. Çevreyi kirletmeden bakım sunan ürün, bakteri ve mikropların ciltten atılmasını destekler. Ürün 5 litre ılık suya 1-2 kapak dolusu dökülür ve sonrasında yüzey etkili biçimde temizlenir. 

Ecover Tuvalet Temizleyici Okyanus Ferahlığı 750 ml: Tuvaletlerin iç yüzeyindeki zor lekeleri, kireç ve atıkları arındırır. Yüzeydeki bakterilerin tutunmasına izin vermez. Her türlü kiri ve mikroorganizmayı yüzeyden uzaklaştırır. Bitkisel içerikli ürün hoş kokuludur ve sarı pas lekelerini, kireç gibi oluşumları söker atar.

Buna benzer çok sayıda bitkisel içerikli ve kirleri, mikropları sökerek atan ürünlere sahip marka Ecover ile tam hijyen sağlamak mümkündür. Sizde bitkisel temizliğe evet diyerek etkili ev ve kişisel bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.