x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Easytattoo
Sırala:

Easytattoo

Easytattoo® bakım seti dövmenin ilk yapıldığı andan itibaren iyileşmesini sağlamak için dizayn edilmiş ilk ve tek hepsi bir arada dövme bakım setini içeren markadır Dünyada en çok tercih edilen ürünü Easytattoo krem, özelikle dövmenin iyileştirilmesi için kullanılan bir kremdir. Easytattoo dövme kremi anti-alerjik ve nemlendirici özelliktedir.

Özellikle yeni yapılmış dövme için geliştirilmiştir. Pantenol bazlı bu krem, dövme yapılan yeri yeniden yapılandırır. Bu masaj ile uygulamayı günde 3-4 sefer tekrarlayarak dövmeye göre en az 10 gün kullanın. Dövmenizi Easytattoo soft temizleme jeli ile temizlemeye başlayın, daha sonra temizlediğiniz bölgeyi kuru bir havlu ile hafifçe bastırarak kurutun. Havluyu dövme yapılan yere sürtmeyin. Uygulamanın tamamlanması için Easytattoo kremi dövmenizin üzerine hafifçe masaj yaparak cildinize iyice yedirmeniz gerekir.

Easytattoo Özellikleri

Easytattoo ürünleri özel formülleri sayesinde yeni dövmede oluşan kaşıntı ve tahrişi azaltır. Yapışmaz ve leke bırakmaz. İçindeki panthénol maddesi vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu B vitamini bulundurur. Bu da derideki iyileşmeyi hızlandırır tahrişi ve yanmayı azaltır.

Ayrıca içinde oksidize edilmiş mısır yağı bulunduran Easytattoo krem ve jel, yanma ve kaşınma etkisine karşı mükemmel bir çözümdür. İyi bir iyileşme için; kremi çok miktarda kremi kullanmak yerine, dövme yapılmış bölgeye masaj yaparak uygulanması doğru olur.

Hangi Durumlarda Easytattoo Kullanılması Önerilir?

Özelikle dövmenin temizlenmesi için kullanılır. Easytattoo ürünleri, dövme kremi anti alerjik ve nemlendirici özelliktedir. Formülü, cildinizin pH dengesi ile uyumlu olup, rahatlatıcı ve yumuşatıcı etkisiyle yeni yapılmış dövmenin yarattığı acıyı ve kaşıntıyı azaltır.

Sık kullanılarak dövmenin üzerinde oluşabilecek pürüzlenme veya sivilcenin oluşumunu engeller. Easy Tattoo kullanmadan önce doğru uygulanmış temizlik çok önemlidir. Kremin maksimum etki göstermesi için, dövmenin temiz ve kuru olması gereklidir. Dövme daha parlak ve renkler daha belirgin olacaktır.

Bu yüzden Easytattoo kremi kullanmadan önce, Easytattoo soft temizleme jelini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Easytattoo güneş koruyucu roll-on, özellikle dövmeyi güneşin zararlı ışınlarından korumak amaçlı üretilmiştir, boyutları sayesinde taşınması kolaydır. Easytattoo Güneş koruyucu, dövmenizi güneşe, suya ve rüzgara karşı en mükemmel şekilde korumak amaçlı +50 faktörlü olarak imal edilmiştir. Anında koruma sağlar, yapışmaz ve uzun süre nemlendirir.

Easytattoo Kullanıcı Yorumları

Easy Tattoo ürün grubu sayesinde dövme yaptırdıktan sonra derinizin sağlığı ve dövmenizin uzun süre daha parlak ve canlı görünmesini sağlamak amacıyla kullanan tüketiciler, ciltlerinin kısa sürede iyileştiğini, tahriş ve kızarıklıkların çabuk ve kısa geçtiğini, güneş koruyucu roll on sayesinde güvenle güneşe çıkabildiklerini belirtmişlerdir.

Uygun fiyatı ve piyasada kullanabilecekleri tek dövme bakım ürün grubu olmasından dolayı tüketiciler tarafından alanında bir numara olarak görülmektedir. Paraben içermeyen içeriği de ciltteki kaşıntıyı alarak alerjiyi önlemektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.