x
sadsad x
asdasd
-%20
Ducray Keracnyl Balm 15 ml Dudak Kremi

Ducray Keracnyl Balm 15 ml Dudak Kremi

Daha fazla Ducray ürünü
Barkod: 3282770038521
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
34,90 TL
27,92 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Dudak Bakımı
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 16.01.2018 - Salı
Özet Bilgi : Çok kuru ve çatlamış dudakları nemlendirerek bakım gerçekleştiren Ducray Dudak Bakımı Balmı pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm için yardımcı olur. Çatlama ve yıpranmalara karşı koruma sağlarken dudaklarınızın kadifemsi bir hal almasına destek olur.
Ducray Keracnyl Baume Levres Lip Balm 15 ml

Çok kuru ve çatlamış olan dudakların nemlendirici bakımını gerçekleştirir. Nemlendirici ve yumuşatıcı etki sunan bakım ürünü rahatlatıcı etki sunar. Dudaklardaki gerginlik hissinin giderilmesine yardımcı olan ürün %100 orijinaldir. Etkili bakım balmı ile kuru ve yıpranan dudakların bakım sağlaması için kullanılır. Nemlendirici ve besleyici içeriği ile tam bir cilt bakımı gerçekleştirir. Dudaklar besleme, konuşma gibi temel ihtiyaçların karşılanması noktasında önemli bir organdır. Bu nedenle yıpranma, kuruma ve çatlama gibi rahatsızlık belirtilerini giderme noktasında bakım sunar.

Hava koşulları dudak bakımını oldukça etkiler. Soğuk hava yıpratıcı ve zarar verici etki sunar. Çatlama ve yıpranmalara karşı koruma sağlayan bakım ürünü ile cilt yenilenir ve sağlık kazanır. İklimsel koşullardan dolayıda yıpranan dudakların bakıma ihtiyacı vardır. Ducray Keracnyl Baume Levres Lip Balm 15 ml ile dudaklar sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Ducray Keracnyl Baume Levres Lip Balm 15 ml Özellikler:

Ducray Keracnyl etkili dudak balmı ile çatlamış olan dudaklar yenilenir, yapılandırılır. Önerilen lip balm ruj kullanımından önce dudakları canlandırmaya ve nemlendirmeye çalışır. Çantada taşıması pratiktir ve gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu her an kullanılmaktadır. Yıpranmış ve çatlamış olan dudakların bakımını ve korumasını en iyi şekilde gerçekleştirir. Sağlıklı ve bakımlı dudaklara kavuşmak için etkili bakım sunan ürün besleyici ve nemlendirici içeriklidir. Rüzgarlı, soğuk ve kuru hava, güneş ışınları, az su tüketmek, bazı kozmetiklerin neden olduğu dudak çatlamalarının önüne geçer. Güzelliğin korunmasına destek olan ürün tüm olumsuz şartlar da dahi dudakları korur ve canlı tutarak yıpranmalara karşı önlem alır. Dudakları besler, korur ve yumuaştır.

Dudaklara Etkisi: Dudakları derinden nemlendiren ve canlandıran bakım ürünü ile besleyici ve etkileyici dudaklara kavuşmak mümkündür. Yenileyen ve yapılandıran bakım ürünü sağlıklı ve yenilenmiş dudaklar sunar. Çeşitli olumsuzlukların meydana getirdiği dudak yıpranmaları, çatlamaları gibi durumların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Yıpranan dudaklara uygulanır. Bununla birlikte yıpranmayı engellemek için de kullanılır.

Kullanım Şekli: Dışarı çıkmadan evvel ya da istenilen, ihtiyaç duyulan her an kullanılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: İhtiyaç duyulduğunda kullanılan ürün isteilen sıklıkta kullanılmaktadır. Ürün dudakları besler, korur ve yumuşatır. 15 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Dudaklara uygulanan ürünü ağız içerisine sürmek doğru değildir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.