x
DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face - Yüz Kırışıklık Giderici 30 ml

DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face - Yüz Kırışıklık Giderici 30 ml

Daha fazla DS Laboratories ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
140,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : DS Laboratories
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 04.11.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Yüz bölgesinde anti aginmg bakımı sunamk için tasarlanmıştır. Dudak ve göz çevresindeki kırışıklıkları giderici bakım sunarak kolajen desteğiyle sıkılaşma sağlar. Göz altlarındaki morlukları gidererek sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm sunar.
DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face 30 ml - Yüz Kırışıklık Giderici

DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face kırışıklıkların giderilmesi notkasında etkili bakımı garantiler. Kusurlara karşı etkili koruma sağlar. Anti aging bakım sunan ürün gençleştirici etki sağlar. Kırışıklıkları, ifade çizgilerini önemli ölçüde giderici etki sağlar. DS Laboratories Viterol Yüz Kırışıklık Giderici, ciltteki kırışıklıkları giderir, gençleştirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Yüz bögesinde meydana gelen hasarları etkili şekilde giderir. Ciltteki pürüzleri giderir, sıkılık ve gençleştirici etki yaratır. Anti aging bakım ürünü organik mikro kapsülleri ile aktifolan maddelerin serbest kalmasına yardım eder. Etkili bakım ürünü cildin alt dokularına dahi etki eder. Kolajen takviyesi sağlar, kuruluğu önler ve nemlendirici etki yaratır. Yaşlanma etkilerini giderici bakım sunan ürün yeni ve sağlıklı cilt gelişimine yardımcı olur.


DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face 30 ml - Yüz Kırışıklık Giderici Özellikleri:

Anti aging etki sağlayan ürün ile ciltteki kırışıklıklar giderilir. Yüz bölgesindeki ifade çizgilerini giderici etki sağlar. Kırışıklık ve cilt altındaki tabakaların onarılmasına destek sunar. Pürüzsüz, ışıltılı ve canlı cilt gelişimine yardımcı olur. Kullanımı kolay ürün gençleştirici etki sunar. Yenileyici ve yapılandırıcı bakım ürünü ile yüz bölgesi yenilenir. Cildin iyileşmesine destek olan ürün düzenli kullanım ile kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Antiaging bakım ürünü kolajen takviyesi sağlar cildi yeniler, canlandırır ve yeni bir görünüm kazandırır. Yumuşak ve canlı cilt için tavsiye edilebilecek bir üründür. Etkili bakım ürünü ile harika bir cilt gelşimi sağlanır.

Cilde Etkisi: Anti aging etkili ürün kırışıklıklara karşı geliştirilmiştir. Cildi nemlendirir ve kuruma karşıtı bakım uygular. Mikro küreler içindekileri serbest bırakarak 12 saatlik uygulama ile etkli sonuçlar geliştirmek mümkün hale gelir.

Uygulanan Bölge: Anti aging bakım sağlayan ürün cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Ürün 12 saatlik bir süre boyunca sürekli olarak hareket edecek bir kez uygulanması gerekir .

Kullanım Sıklığı: 12 saat sürede 1 kez uygulama yapılmaktadır. Ürün 30 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.