sadsad x
asdasd

Drula Krem ve Cilt Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Drula

Drula kozmetik olarak tedavisi aynı anda ve zamanda yapılan sağlık ve güzellik getiren anlamına gelmektedir. Drula ürünleri içeriğindeki meyve bazlı ürünlerle kadın erkek tüm cilt tipleri için üretilen paramedikaller vardır. Bu ürünler hipoalerjeniktir. Drula 1925 yılında Alman kimyager ve eczacı Dr. O. Druckrey'in fikrini oluşturmasıyla çalışmalarına başlamıştır. Şirket Merck ve Schering gibi diğer başarılı şirketler gibi çalışmalarına devam etmiştir. 1953 yılında Batı Almanya'da yeni bir üretim tesisi inşa eden şirket Drula, Quedlinburg Soest'e taşındı. Drula çalışmalarını devamlı olarak geliştirmiştir. Hazırlıkları 1960 yılında Dr. O Druckrey tarafından sürekli geliştirilmiştir. Dr. O Druckrey tarafından geliştirilen bazı ürünler dünyada üst sıralarda kullanıma ulaşmıştır. Son otuz yılda Drula ürünleri ile birçok insan ulaşarak güzel bir cilde sahip olmaları için onlara yardımcı oldu ve böylece de büyüdü. Bu sayede, cilt bakımları alanında İtalya, Fransa gibi bir çok Avrupa ülkesinde altın madalyaya sahip oldular.

Drula'nın tek üretim yeri Almanya'dır. Bunun nedeni; en üst kalitede üretilmesi gerektiği içindir. Drula yönetimi oldukça donanımlı olup tüm süreçleri birebir yönetmişlerdir. Drula hedefini büyüterek 1990 yılında artan uluslararası talebi karşılamak için yeni bir tesis kurmuştur. Bu tesiste, yeni bir araştırma ve geliştirme departmanı, yeni üretim hatları ve tüm dünya müşterilerine modern ve kaliteli ürünleri sunmak için oluşturulmuş bir merkez mevcuttur. Oluşturulan bu lojistik merkezle Drula hedefini büyük ölçüde gerçekleştirmiştir. Drula dünyanın tüm ülkelerinde dağıtımı yapılan bir markadır. Çoğu ülkede distribütörü bulunmaktadır. Drula dünyadaki tüm iş ortakları ile iyi ilişkiler içerisindedir. Karşılıklı güven ve dostluk temeline dayanan ilişkilerinde oldukça başarılıdır. Ancak Drula'nın maalesef ürünlerinin sahteleri dünya piyasasında satış hattında bulunuyor. Orijinal ürünlerin imzası ve altın kutusu mevcuttur. Buna dikkat edilmesi önerilir.

Etkili Cilt Bakımı Tedavileri için: Yüz Temizleyiciler, Kırışıklık Karşıtı Kremler geliştirerek cilt bakımına yüksek ölçüde katkı sağlamışlardır. Drula, tüketicilerine maksimum kalitede hizmet sunabilmek için 1925 yılından bu yana ürün geliştirmektedir. 12 yaş ve üzeri bireyleri kapsayan ürün yelpazesinde; yüz temizleyiciler, akne tedavisi, cilt beyazlatma ve en son vitiligo yani anti-kırışıklık kremleri bulunmaktadır. Erkekler ve kadınlar için Drula cilt bakım ürünlerini en yüksek kalitede sunar. Ürünleri tamamen bitkiseldir ve yan etkisi bulunmamaktadır. Skin Care Hekimler ve eczacılar tarafından kurulan Drula, 75 yıldır uluslararası alanda yer edilmiş ve olağanüstü kaliteli cilt bakım ürünleri sunan, çok sayıda madalya almaya hak kazanmış bir markadır. Anti-kırışıklık kremleri, akne tedavisi ve yüz temizleyicileri ile Drula müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verir. Drula Products Vitiligo ve cilt beyazlatma tedavileri ve akne problemleri bireyin benlik saygısı üzerinde olumsuz bir etki bırakır. Drula cilt bakım ürünleri akne tedavisi, yüz temizleyiciler ve cilt beyazlatma ürünleri ile bu cilt sorunlarına kökünden elveda diyebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.