x
Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster

Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster

Daha fazla Dr.Scholl ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
13,94 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Dr.Scholl
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 8 Adet
Güncelleme Tarihi : 02.11.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Salisilik asit içerikli nasırları sökmeye yardımcı bantlardır. Nasırlı bölgeye sıkıca yapışarak nasırların sökülmesine yardımcı olur. Ağrı ve acı oluşturmadan bakım gerçekleştirir. Su geçirmez yapısıyla konforlu bir kullanım imkanı sunar.

Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster  

Nasır, sürtünmeden kaynaklı olarak ölü derinin belirli bir nokta üzerinde birikmesinden kaynaklanmaktadır. Ve kimi zaman oldukça da ağrı veren ya da rahatsız eden bir durum olabilmektedir. Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster nasırdan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster nasırlı olan bölgeye kuvvetli bir şekilde yapışır. Nasırlı bölgeyi sürtünmeden korur. Ortasında yer alan doku acı vermeden nasırın atılmasını sağlar.

Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster Kullanımı

Dr.Scholl Su Geçirmez Nasır Sökmeye Yardımcı Plaster Paket içerisinde 8 adet bulunmaktadır. Her bir bant tek kullanımlıktır. Bantların uygulanacağı bölgenin temiz ve kuru olmasına özen göstermelisiniz. Su geçirmediği için banyoda suyu emmez, tekrar yenilemeniz gerekmez. Cildinizden kendiliğinden çıkana kadar ya da nasırlı bölge tedavi edilene kadar kullanabilirsiniz.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.