sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
945,00 TL
756,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
850,00 TL
680,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Dr Murad Essential

Cildin kendini yenilemesi, onarması ve güçlenmesi için tıpkı vücudumuz gibi beslenmesi gerekir. Vücudun bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli yere sahip olan C vitamini, cilt için de son derece önemlidir. Besleyici ve güçlendirici özelliği olan C vitamininin cilde uygulanması, onarılma, koruma ve yenilenmesini hızlandırır. Dr Murad Essential C ürünleri, isminden de anlaşıldığı gibi C vitamini ile zenginleştirilen ürünlerdir. Bu bakım ürünleri ile siz de kendi cildinizin bakımını yapıp daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir yüze sahip olabilirsiniz.

Cildin sağlıklı ve pürüzsüz olması, temiz olması ile doğru orantılıdır. Cilt, tipine uygun şekilde düzenli olarak temizlendiğinde gözenekler sıkılaşır ve cilt sorunları daha az ortaya çıkar. Cildin doğal nem dengesini korumak, dış faktörlerden etkilenmesini en aza indirmek için Dr. Murad Essential C Cleanser C Vitaminli Temizleme Jeli kullanılabilir. Günde 2 kere cilde uygulanması önerilen bu ürün, ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. İçerindeki C vitamini sebebi ile ekstra koruma ve beslenme sağlar. Günlük kullanım için ideal olan bu ürün ile birlikte Dr. Murad Essential C Day Moisture SPF 30 C Vitaminli Gündüz Nemlendiricisi de kullanılabilir. Gün boyu pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve cildin nem dengesini korumak için sabahları 1 kere cilde sürülebilir. Portakal, fesleğen, greyfurt, mandalina özleri ile hazırlanan krem, hoş bir kokuya sahiptir. Gündüz korunan cilt gece uykusu sırasında kendi kendini yenilemeye başlar. Bu yenileme ve onarım aşamasını desteklemek için Dr. Murad Essential C Night Moisture C Vitaminli Gece Nemlendiricisi kullanılabilir. Gece boyunca etkisini gösterecek olan bu bakım kremi,ni her gece uyku öncesinde uygulamak yeterli.

Göz çevresi yüz bölgesindeki en hassas bölgedir. Bu bölgede oluşmaya başlayan kırışıklıklar için özel içerikli Dr. Murad Essential C Eye Cream SPF 15 C Vitaminli Göz Çevresi Bakım Kremi tercih edilebilir. Göz çevresindeki hassas deriye zarar vermeden kırışıklıkların azalmasını sağlayan bu ürün yaşlanma karşıtı etkisi ile daha genç bir cilde ulaşmaya yardımcı olur. Tahriş olmuş, zarar görmüş ve bu nedenle özel bakıma ihtiyacı olan ciltler için Dr. Murad Essential C Toner C Vitaminli Tonik ürünü kullanılabilir. Ürünü kullanmadan önce cilt tipinize uygun temizleyiciler ile tamamen temizleyip sonrasında hasarlı bölgelere uzaktan sıkarak uygulamasını yapın. Düzenli uygulama ile cildin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Her cilt tipine ve her cilt sorununa uygun Dr. Murad Essential C ürünlerinden siz de kullanabilir, C vitamini ile daha güçlü, daha pürüzsüz ve daha genç bir cilde merhaba diyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı