x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Doc Johnson
Sırala:

Doc Johnson

ABD'de bulunan Doc Johnson laboratuarlarında geliştirilmiş olan özel içerikli geciktirici krem ve sprey erken boşalma sorununa karşı olarak tüketicilere sunulmuştur. Marka dünyanın en büyük cinsel sağlık ürünleri arasında yer alır.1980 yılından bu yana üretilen ve dünyanın çokça yerinde satılan Proloonging geciktirici serisinden çok satan geciktirici ürünleri arasındadır.

Özelliklerine bakacak olursak; geciktirici sprey ve krem 100 kullanımlıktır. Tatsız ve kokusuzdur. Etkisi 45 dakika sürer. Yan etkisi bulunmamakta ve zararsızdır. Kullanımı ölçülü yapılmalıdır ve kullanım talimatına uygun olmalıdır. Kullanılacak bölgenin açık yara, uçuk gibi sorunları olmamalıdır. Hamilelik dönemlerinde kullanılmamalıdır.

Erkeklerin ortak sorunu olarak nitelendirilebilen erken boşalma araştırmalar sonucu %70 oranında görülmektedir. Erken boşalma yaşayan bireylerin sonrasında psikolojik olarak yaşadıkları bir dizi olumsuz duygu yer alır. (hayal kırıklığı, utanç vb.) Her yaşta görülebilen bu rahatsızlık, daha çok gençlerde görülür. Bu durumun ortaya çıkışı herhangi bir zaman diliminde gerçekleşebilir. Bu durum dönemsel olabileceği gibi, süreklilikte gösterebilir. Yaşanan erken boşalma durumu gerginlik yaratarak partneri de olumsuz şekilde etkiler. Olumsuz olarak yaşanan bu durum devamlılık olacak düşüncesi ile sürekli bir mutsuzluk ve stres yaratabilir.

Belirtildiği gibi erken boşalma sorunu dönemsel olabileceği gibi sürekli de olabilir. Kalıcı olan erken boşalma sorunu, cinsel hayatı ve cinsel duyguları köreltir ve ciddi ölçüde zarar verir. Birbirlerinden soğuma noktasına kadar gelebilirler.

Erken boşalma durumu erkeğin ilişki anında kontrolünü kaybetmesi ile oluşur. İlişki öncesi, hemen sonrasında boşalma erken boşalma olarak tanımlanabilir. Bu durumda erkek istemli kontrolünü kaybederek denetlemesini yapamamaktadır.

Cinsel açıdan sağlıklı bir bireyde kontrol mekanizması vardır. Denetimini tam olarak yapabilmektedir. Sağlıklı bir ilişki ve sonrası, uyarılma ve haz durumunda iken ilişkiyi sürdürmek ve dilediğinde boşalma sağlamaktır. Erkek bu zamanlarda farklı tercihler yaparak bazen denetiminde olarak uzun süre ilişkiye devam ederken bazen daha hızlı olmak isteyebilir. Ancak burada önemli olan belirtildiği gibi kontrollü olunmasıdır.

Erken boşalma sorunu yaşayan bireyler, denetimli olarak boşalamazlar. Zamanlarını kendileri belirleyemezler. Kontrol edemeden uyarıldıkları anda istemsiz olarak boşalırlar. Bu durum %70 oranında ciddi bir sorun teşkil etmektedir.

Nedenlerine bakacak olursak; psikolojik nedenler, yanlış cinsel tecrübeler, stres, anksiyete, performansın yüksek olması gerekliliği endişesi, cinsel birleşmeye verdiği önem, düzensiz cinsel ilişki, tecrübesizlik, yanlış mastürbasyon deneyimleri, yanlış inançlar, partnerin isteksizliği, yorgunluk, korku, üzüntü gibi duyguların bazı zamanlarda yoğunlaşması ve bedenin buna tepkisi, ilişki sırasında partneri memnun etmek isterken denetimi kaybetmesi gibi sebepler erken boşalmaya neden olabilmektedir.

Bu durumu ortadan kaldırmak için önerilen ürünler sprey ve krem şeklindedir. Proloonging Geciktirici Krem ve Sprey ile erken boşalma sorununu ortadan kaldırabilir, sağlıklı bir cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

Proloonging Geciktirici Krem ve Sprey aynı şekilde kullanılır. Lokal olarak uygulanan ürünler, duyarlılığı azaltır ve gecikme sağlar. Cinselliği tadına vararak yaşamak ve sorunlarını çözmek isteyen çiftlere önerilir. Mutlu olmak için Proloonging Geciktirici Krem ve Spreyi kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.