sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Diş Protezi Ürünleri

Diş Protezi Ürünleri, eksik dişlerin yerine yerleştirilen ve ağzınıza takılıp çıkarılabilen dişleri temizleyen, bakımını sağlayan ürünler olarak tanımlanır. Diş protezlerine gerekli bakımın yapılması ağız sağlığı için oldukça önemlidir. Yani protezinizin olması, ağız hijyeni bakımından daha az dikkat etme yetisini size sunmaz. Diş Protezinizin ömrünü uzatmak ve protezden en iyi şekilde yararlanmak diş protezi ürünleri ile hiçte zor değil.Diş Protezi ürünleri, ağız kokusunu önlemeye, diş eti iltihaplanmasına neden olan bakterileri engellemeye, ilişme yüzeyindeki lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmayı hedefler. Diş Protezi kullananların günlük yaşamsal ihtiyaçlarında en yüksek güvenin ve rahatlığın sağlanması, aynı zamanda ilk defa protez kullananların ağızlarında oluşan yabancı cisim hissinin en az seviyede tutulması için gerekli olan tüm diş protezi ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Protezler, günlük temizlemeye zorunlu yapılardır. Ağız sağlığı düşünülerek diş protezlerinin bakımını aksatmadan yapmalıyız. Çünkü protez her zaman sağlam, çürüksüz bir diş altyapısı, iyi bir ağız hijyeni ister. Diş protezinden evvelki süreçte ve sonrasında; estetik problemler yaşamak istemiyorsak, ağız kokusu ve enfeksiyon oluşumu gerçekleşmesini engellemek için ve özellikle protez çevresinde özellikle protezin altındaki dokuda iritasyon ve zedelenme olmaması için temizliğine çok dikkat etmeliyiz.

Diş protezinizin sağlıklı bir biçimde enfeksiyon ve diğer olası sağlıksız durumlar için korunmasını istiyorsanız, düzenli bir biçimde, aksatmadan diş protez bakımınızı, diş protezi ürünleri ile yapmalısınız.Daha çok yemeklerden sonra artıkları temizleme uygulaması ile düzenli bir şekilde su ile yıkayarak arındırmanız önerilir. Sonrasında mutlaka gün sonunda diş protezi ürünleri ile dişlerinizi temizlemelisiniz. Bu uygulama genellikle fırça ile yapılmaktadır. Özel diş protez fırçasınız yoksa normal ama destekli bir diş fırçası ile protezler güzelce fırçalanmalıdır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.