sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

DIORA KERATHERAPY

Keratherapy 2010 senesinde David Mulhollen tarafından kurulmuştur. Firmanın amacı insanların saç ve saç derisi ile ilgili yaşadıkları sorunlara çözümler bulmak ve doğal güzellikte mükemmel saçlar ortaya koymaktır. Güneş ışınlarına karşı saçları koruma niyetiyle işe başlayan David Mulhollen zamanla saçı dış etkenlere karşı korumayı başarmıştır. Keratin ile saçları doğal biçimde yenileme alanında ilk adımını atan firma zamanla hızlı bir büyüme ve gelişme gösterdi.
Kadınlara pürüzsüz ve sağlıkla ışıldayan saçlar sunan Diora Keratherapy bünyesindeki tecrübeli uzmanlar ve özverili çalışanları sayesinde kaliteli ve güvenli ürünler üretmektedir. Üretimine geçilen bakım ürünleri; saç stiline önem veren ve mükemmel saçlar arzulayan kişiler için oldukça idealdir. Gelişmiş geniş dağıtım ağı sayesinde bugün dünyanın pek çok yerinde satış yapan Keratherapy pazarlamaya sunulduğu her ülkede yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Sayısız distribütör ortaklığı sayesinde dünya çapında 40 ülkede ürünleri bulunmaktadır.
Dünyanın en hızlı büyüyen keratin pürüzsüzleştirici şirketi olmaya devam eden Diora Keratherapy en yüksek kalitede ürünler üreterek müşteriye verdiği önemi ortaya koymaktadır. Profesyonelce formüle edilen içeriklerin saç ve saç derisine zarar vermediği çeşitli klinik testlerle ortaya koyulmuştur. Saçları iyileştiren ve güçlendiren terapi ürünleri dış ekenlere karşı saç dokusunun korunmasını sağlar. Her Keratherapy ürününde bulunan ve saçın temel bileşeni olan keratin saçların sağlıkla ışıldamasını sağlar.
Her saç problemi ile etkili bir biçimde savaşan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, kimyasal içeriği minimize edilmiş içerikler formüle ederek saçların doğal dokusunun bozulmasını önler. Saçların onarılmasına destek olan Keratherapy ürünleri, kabarmayı ve elektriklenmeyi ortadan kaldırarak saçlarda mükemmel bir keratin, nem ve yağ dengesi oluşturur. Tüm Keratherapy ürünlerinde KERABOND teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede saç ve saç derisinin en hasar görmüş bölgelerinde bile mükemmel bir etki sunar. Saç gövdesine derinlemesine ve profesyonelce nüfuz ederek parlak, sağlıklı ve güçlü saçlar yaratır.
Kurulşundan bu yana saç bakım ürünleri üreten firmalar arasındaki zorlu rekabetten başarıyla lider çıkan Keratherapy yenilikçi ve ileri görüşlü bir şirkettir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve kaliteli ürünler üretmek için çabalayan firma, keratin etkisiyle saçlarda umulmadık bir güzellik yaratır. Elektriklenmeden ve yağlanmadan dolgunlaşan saçlara sahip olmak Keratherapy sayesinde oldukça kolay.

Bilindiği üzere dünya çapındaki birçok markanın bünyesinde bulunan vücut bakım ürünleri, şampuanlar ve vücut losyonları piyasaya sürülmeden önce hayvanlar üzerinde yapılan yüzlerce deneyden geçer. Özellikle Avrupa menşeili bu ürünler hayvan hakları savunucularını da harekete geçirerek Avrupa Birliğini ve Avrupa Parlamentosunun yasaklarının başlamasına sebep olup hayvanların artık kirli deneylerde kullanılmamasına ön ayak olmuştur. Fakat her ne olursa olsun özellikle şampuan etkisi olan kozmetik ürünlerinin birçoğunda bu deneylerin yapıldığı hâlâ söylenmektedir. Bunun karşısında olan ve hiçbir şekilde markanın hiçbir ürününde bu deneyleri kullanmayan Diora Keratherapy kullanıcılarının karşısına da bu şekilde çıkıyor. Aynı zamanda bu saflık ve hayvanlar üzerinde uygulanan deneylerden uzak içerikli ürünleri dermatolojik olarak test edilip onaylanmış ve 2004 yılında çıkarılan yasalara uygunluk gösterdiği belirlenmiştir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.