sadsad x
asdasd

Dickinsons Cadı Fındığı Witch Hazel Ürün Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Dickinsons

Dickinson Brands Amerika Birleşik Devletlerin Tarım Bakanlığı USDA gözetiminde organik olarak Cadı Fındığı toplayan dünyanın en büyük Cadı Fındığı işleyici firmasıdır. Bitki tamamen doğal yöntemlerle toplanarak üretilmektedir. Dickinson's Orjinal Sıkılaştırıcı Tonik Cadı Fındığı bitkisinin tüm faydalarını bünyesinde barındırmaktadır.
Dickinsons, Cadı Fıdığı olarak bilinen ünlü bir bitkisel içerikli markadır. Cadı Fındığı, Witch Hazel ya da Hamamelis Virginiana olarak bilinmektedir. Biri ingilizce bir diğeri de latince adı olarak bilinir. Cadı Fındığı, 16. yüzyılda Amerika yerlileri tarafından keşfedilmiştir. Bugüne kadar gelen bitki geleneksel tıpta kullanıldığı gibi günümüzde dermokozmetik endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Geçmişte Amerika yerlileri ağaç gövdesinden topladıkları bu bitkileri kaynatarak birçok alanda kullandıkları bilinmektedir. Yerliler için son derece önemli bir yere sahiptir.
 
Cadı Fındığı, Kuzey Amerika doğusunda, Atlantik kıyılarındaki nemli ormanlardan tutunda New Brunswick ve Quebec’ten Minnesota’ya kadar ve Teksas ve Kanada'da doğal bir yayılış göstermektedir. Boyu 4.5 metre olan Cadı Fındığı bitkisi ender bir bitkidir. Kış aylarında da doğaya meydan okuyan bu ağaç kar yağdığında dahi çiçek açabilen nadir bitkilerdendir.  Cadı Fındığının bilinen en önemli özelliği doğal bir sıkılaştırıcı olmasıdır. Bu özelliği ile kısa zamanda dermokozmetik sektöründe üreticiler cilt temizliğinde ve yaşlanma karşıtı ürünlerde bu bitkiyi kullanmaktadırlar. Markanın kullanım alanlarına bakıldığında normal cilt, yağlı cilt, hassas cilt, kuru cilt ve karma cilt olmak üzere ayrıldığı görülmektedir.
Normal ciltler için kullanılan Dickinson Orjinal Cadı Fındığı derinlemesine temizlik yapar. Ciltteki kiri, bakteriyi tamamen temizler. Yağlı ciltler için kullanılan Dickinson Orjinal Cadı Fındığı ciltteki aşırı yağı ortadan kaldırmak için kullanılır. Yağlı ciltler için nemlendirici olarak kullanılabilir. Ciltteki yağ dengesini korumak için daha fazla yağ üretilmesine neden olur. Hassas ciltlerde kullanılan Dickinson Orjinal Cadı Fındığı hassas cildi temizler ve dengeler. %100 hassas formülü ile cildi kurutmadan besler. Kuru ciltlerde Dickinson Orjinal Cadı Fındığı kullanıldığında ciltteki kuruluğu ortadan kaldırır. Nem dengesini ayarlar. Karma ciltlerde kullanılan Dickinson Orjinal Cadı Fındığı ile ciltteki kirlerden arınmak mümkündür. Ürün tıkanmış gözenekleri açarak gözenekleri besler.
Dickinson ürünlerine bakıldığında; Dickinson Gözenek Temizleyici Tonik, Yüz Yıkama Köpüğü, Hassas Cilt Temizleyici, Yağ Dengeleyici Islak Mendil, Yüz&Vücut Bakımı şeklinde sıralanabilir. Dickinson Gözenek Temizleyici Tonik, yağ dengeleyici bir cilt bakım ürünüdür. Tahriş yapmaz nem dengesini korur. Gözenekleri açar. Yüz Yıkama Köpüğü, ciltteki aşırı yağ ve kiri tahriş etmeden ortadan kaldırır. Hassas Cilt Temizleyici, ciltteki kiri temizler. Fazlasıyla narin bir bakım uygular ve tahriş yapmaz.Yağ Dengeleyici Islak Mendiller cilt gözeneklerindeki kiri ve yağı alır. Cildi temizler ve nemlendirir.Yüz&Vücut Bakımı, cildi hassas şekilde temizler ve yeniler. Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur ve cildi sıkılaştırır.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.