sadsad x
asdasd

Dermokozmetik Ürün Marka ve Seriler

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
254,90 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
250,00 TL
200,00 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
219,00 TL
153,30 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
149,90 TL
142,41 TL
Kargo
Bedava
 Sepette Özel Fırsatlar
 Sepette Özel Fırsatlar
 Sepette Özel Fırsatlar
%15
Kargo
Bedava
%15
199,00 TL
169,15 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
249,00 TL
174,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
249,00 TL
174,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1608 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 56 57 58 59 60

Dermokozmetik

Cilt sağlığına uygun olarak hazırlanan ve formülize edilen ürünlere dermokozmetik denilmektedir. Bu ürünler cilt tipine uygun gelecek şekilde çeşitli dermatolojiye uygun testlerden geçerek üretilmektedir. Cilt tipine göre meydana gelen rahatsızlıklar, leke, kırışıklık, sivilce ve kızarıklık için kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle bu ürünleri satın alınması için cilt tipinin doğru analiz edilmesi gerekmektedir. Her cildin bir tipi ve yaşı bulunmaktadır. Bu yaş ve tipe uygun olarak satın alınan ürünlerin doğru uygulamalar yaptığı uzmanlar tarafından doğrulanmaktadır.

Dermokozmetik ürünler, kozmetik ürünlerden farklı olarak cilt problemlerini çözüm odaklı yaklaşım sergilemektedir. Vücutta meydana gelebilecek rahatsızlık tedavisi için kullanılmaktadır. Her türlü cilt problemleri, cilt rahatsızlıkları gibi sorunların çözümüne katkı sağlamaktadırlar. Cilt tipine uygun olarak seçilmiş bir dermokozmetik ürünü doğal ürünler olması nedeni ile sounların köküne doğal yollardan inmektedir.

Dermokozmetik kelime anlamı ile tıbbi tedavi yöntemlerinin kozmetik alanına uygulanmış hali demektir. Böylece cilt sorunlarına genel ve derinlemesine inen ürünlerin üretilmesini sağlayan dermokozmetik alanı, günümüzde pek çok insanın kullandığı yan etkisi olmayan ürünlerden oluşmaktadır. Cildin her sorunun çözümüne odaklı olarak ürün üretilmesi, bu alanın kozmetikten çok tıbbi yönünün ele alınmasını sağlamıştır. Sadece cilt odaklı değil, saç kökü ve vücut problemleri ile ilgili de dermokozmetik alanında sağlanmış çözüm odaklı ürünler bulunmaktadır.

Bitkisel yağ karışımı ürünleri ve cilt maskeleri de dermokozmetik alanında en çok satışı yapılan ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. cilt sakinleştirici ve rahatlatıcı dermokozmetik yağ çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Orijinal ürünlerin kısa sürede temin edilmesi sayesinde dermokozmetiğe bakış açınız değişecektir. Bu ürünleri kullandıkça vücudunuza iyi geldiğini hissedeceksiniz. Firmamız bünyesinde dermokozmetik alanda üretilmiş; şampuan, sabun, losyon, cilt kremleri, serum, jel ve köpük ürünleri bulunmaktadır. Hem cilt tipinize uygun hem uygun fiyat kategorisinde dermokozmetik ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler cildinize dost ve fayda sağlayan bitkisel ağırlıklı yöntemlerdir. Dermokozmetik ürünleri, hem orijinal markaları ile hem de uygun fiyatlar ile firmamızdan temin etmek amacıyla internet sitemizi takip etmenizi öneririz. Böylece dermokozmetik ürünleri hem indirimli fiyatlardan alabilir hem de internet üzerinden ödeme kolaylığı yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı