x
Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum 50 ml

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum 50 ml

Daha fazla Dermoday ürünü
Barkod: 8698862200815
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
33,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Dermoday
Ürün Serisi : Saç Serumları
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 22.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Kuru, yıpranmış, cansız ve işlem görmüş saç tipleri için tasarlanan bakım serumudur. Keratin takviyesiyle saçların onarımının yapılmasına ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yıkama esnasında da yıkamadan sonra da kullanılabilir.

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum 50 ml

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum cansız, yıpranmış, kuru ve çeşitli işlemler sonucu tahriş olmuş yapıdaki saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Saçlarınıza kaybettiği keratin takviyesini sağlayarak saçlarınızın daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızın yıpranmış yapısını düzeltmek için formüle edilen Dermoday Phytokeratin Hair Care saç tellerinizi derinlemesine besler, onarır ve düzenli kullanım sonucu sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Saç yapınız yağlı veya kuru olsun tüm saç tiplerine uyum sağlar güvenle kullanılabilir. Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum doğal formülü sayesinde saçlarınızı yıpranmalardan arındırarak doğal ve sağlıklı saç tellerine sahip olmanıza yardımcı olur.

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum yıpranmış saçlar için geliştirilen özel keratinli formülü ile saçlarınızın esnek yapısını tekrar kazandırmanıza yardımcı olur. Saçlarınıza kaybettiği keratini tekrar kazandırarak sağlıklı ve doğal bir onarım sağlamanıza yardımcı olur.

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum 50 ml Özellikleri

Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum yıpranmış saçlar için geliştirilen özel keratinli formülü sayesinde istediğiniz sağlıklı saç yapısına kavuşmanıza yardımcı olur. Keratin saçlarınızda bulunan, saçlarınızın esnek yapısını koruyan bir tür proteindir. Saçlarınız boya, fön gibi işlemler sonrası keratin miktarını kaybeder ve saçlarınız doğal yapısından uzaklaşır. Keratinden mahrum kalan saçlar sertleşir, incelir ve birbirine daha fazla dolaşır. Dermoday Phytokeratin Hair Care saçlarınızın bu olumsuz durumlardan kurtulmasına sağlıklı ve doğal görünüm kazanmasına yardımcı olur. Keratin desteği sağlanan saçlarınız esnek yapısına kavuşur ve düzenli kullanım sonucu Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum sayesinde sağlıklı bir yapıya kavuşur.

Uygulanan Bölge: Dermoday Phytokeratin Hair Care Serumu yıpranmış saç yüzeyinize uygulayabilirsiniz.

Saçlara Etkisi: Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum tahriş olmuş ve yıpranmış saç tellerinize kaybettiği keratini tekrar kazandırarak sağlıklı saçlar elde etmenize yardımcı olur. Saçlarınıza doğal, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmanızda size destek olur.

Kullanım Şekli: Dermoday Phytokeratin Hair Care Serumu saç yüzeyinize uyguladıktan sonra 15-20 dakika beklemelisiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Dermoday Phytokeratin Hair Care Serum saçlarınızın yıpranma seviyesine göre kullanılmalıdır. Düzenli kullanım sonucu saçlarınızı eski sağlığına kavuşturmanıza yardımcı olur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.