x
sadsad x
asdasd
Dermoday Antı Wrınkle Peptıde Complex Gece Kremi 50 ml

Dermoday Antı Wrınkle Peptıde Complex Gece Kremi 50 ml

Daha fazla Dermoday ürünü
Barkod: 8698863200495
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
89,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Dermoday
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 11.09.2018 - Salı
Özet Bilgi : Erken yaşlanma belirtilerinden ve cilt üzerindeki deformelerden şikayetçi olan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan krem besleyici ve koruyucu özelliklidir. Cilt hasarlarını gidererek pürüzsüzlük sağlar. Cildin sağlıklı bir hale bürünmesinde oldukça etkilidir.
Dermoday Antı Wrınkle Peptıde Complex Gece Kremi

Cildin kırışıklık sorunu için özel olarak formüle edilen bu ürün, uygulama ertesinde kullanıcı üzerinde güçlü etkisini gösterir. Erken yaşlanma belirtilerinden rahatsızlık duyanların tercih ettiği ürün, Palmitoyl pentapeptide (matrixyl 3000) ve Palmitoyl oligopeptide, Soya Proteinleri, Collagen ve Laricy içeren bir peptid kremdir. Cildin pürüzlerden arınmasında ve sağlıklı hale gelmesinde etkendir. Kullanıcıya maksimum fayda sağlar.

Vücuda Etkileri: Besleyici ve koruyucu özellikli bir üründür. Vücut üzerinde olumsuz herhangi bir etkisi yoktur. Ciltte meydana gelen kırışıklıkları kısa sürede azaltır. Ciltte dış etkenler dolayısıyla oluşan hasarların önüne geçer, pürüzleri giderir. Kullanıcı ürünü uygulama ertesinde ferahlık hisseder; kısa sürede hayalindeki sağlıklı ve güzel görünüme kavuşur.

Uygulanan Bölge: Ürün cilt yüzeyine uygulanır. Ürünün yüz, boyun, alın ve de dekolte bölgesinde kullanımı idealdir. Hassas bölgeler için formüle edilen ürün kullanıcı üzerinde kısa sürede güçlü etkisini gösterir. Cildin hasar durumuna göre kullanıcı ürünü uygular.

Kullanım Şekli: Ürünün kullanımı kolaydır. Kullanıcı gün içinde ürünü yavaş şekilde uygulamalıdır. Ürünün uygulama bölgelerine: yüz kısmına, boyun kısmına, alın kısmına, dekolte kısmına iyice yayılması sağlanmalıdır. Hassas bölgelerde bu sayede derinlemesine etkisini gösterir. Gündüz ve gece kremi göz bölgesinin hasar onarımında kullanılmaz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanım için ideal bir üründür. Kullanıcı ürünün gündüz ve gece etkisi için Dermoday Antı Wrınkle Peptıde Complex Gece Kremini devamlı halde -gün içinde- döngüsel olarak, uygulaması tavsiye edilmektedir. Ürünün az miktarda uygulanması dahi, kullanıcı üzerinde güçlü koruyucu ve besleyici etkisini göstermesi için yeterlidir. Ciltte kötü görünümü, kırışıklıkları ve diğer dış etkenler dolayısıyla oluşan pürüzleri en aza indiren ürünün uzmanların tavsiyesiyle devamlı kullanımı tavsiye edilmektedir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.