sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Dermaroller

Dermaroller mikro iğneler ile yapılan kolay ve güvenli uygulama sonrası etkin sonuç için kullanılır. Dermaroller, dünyada "mesoroller" ve "microneedling" isimleri ile de bilinmektedir. Silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş incecik, özel olarak hazırlanmış 192 adet çelik iğneden oluşur. İğnelerin simetrisi, yapıldığı meteryal, silindirin üzerinde kalan ve deriye girecek olan kısmın derinliği, iğne sayısı önemli kriterlerdir. 2000 yılından bu yana yaygın olarak kullanılan medikal bir alet olan ürün, CE belgelidir ve orijinaldir. Doğru kriterlerle hazırlanmış ve test edilmiştir. Dermaroller cilt bakımını ev ortamında ileri düzeyde gerçekleştirmeye imkan tanır. Uygulama şekli haftanın 2 günü olabilir şekilde geliştirilmiştir. Farklı kozmetik ürünlerle birlikte kullanılacaksa sabah ve akşam olmak üzere 1 ya da 2 kez tarama yapılacak şekilde uygulama yapılabilir. Dermaroller kullandığınızda yanında kullanacağınız ürün formüllerinin dikkatle seçilmesi gereklidir. Glikolik asit, salisilik asid, retinoik asid, vitamin C gibi yenileyici ajanlar kullanılıyorsa yanma ve batma olabileceği göz önüne alınmalıdır.

Dermaroller kullanımı sırasında iğnelerinin kısa olması nedeni ile ciltte özel bir acıya ve kanamaya neden olmaz. İğnelerinin derinliği cildin üst katmanına göre ayarlanmıştır. Bu nedenle, ev kullanımı Dermaroller kullanılırken lokal bir anesteziye ihtiyaç duymaz. Dermaroller, yüz için, boyun, dekolte bölgesi, göğüsler için rahatlıkla kullanılabilir. Sonrasında kullanılacak kremler de etkiyi arttıracaktır. Dermaroller, yüksek kaliteli çelik iğneleri ile alerjiye sebep olmuyor. Dermatolojide dıştan kullanılan ürünlerin deri altına geçişini 200 kata kadar arttıran dermaroller, kullanılan ürünün derideki etkinliğini maksimuma ulaştırıyor. Yeni kollajen, elastin, fibronektin, hyalüronik asit üretimini sağlayarak anti-aging etki sunuyor. Yüzdeki lekeler için de kullanılmaktadır. Dermaroller akne izleri üzerinde fazlasıyla etkili olmaktadır. Geniş gözenekli cilt yapısının azaltılmasında yardımcı olan alet, cilt çatlakları ve yanık izlerinde de fayda sağlamaktadır.

Yaz aylarında güvenle kullanılan ürün, güneş hassasiyeti yaratmamaktadır. Cildin koruma özelliğine zarar vermeden bakım gerçekleştirmektedir. Dermaterapi sonrası özel bakım gerekmemektedir. Uygulama sonrası, günlük hayatlarına devam etmektedirler. Dermaroller ağrılara yol açmazlar. Vücutta her bölgede kullanılabilirler. Yüzde, boyunda, sırtta, kafada uygulama yapılabilmektedir. Maliyeti oldukça uygun olan kaliteli çelik iğneler alerji yapmıyor ve ücreti birçok tedaviye nazaran daha düşük oluyor. Dermarolerin iğneleri dört değişik çap ve boydadır. Bakım ürünlerinin daha fazla emilimini sağlayan 0.25 mm'lik iğnelerdir. Bunun yanında kırışıklık azaltan, yaşlanmayı engelleyen ve güneş hasarlarının önüne geçen dermaroller 0.5 mm çapındadır. Akne, yanık izlerinin azalmasını sağlayan dermaroller ise 1.5 mm'dir. Bu ürün ayrıca girintili, çıkıntılı ve geniş delikli derinin giderilmesi sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Dermaroller Beauty Mouse Selülit ve Cilt Çatlakları İçin Ev Bakımı ürünü; ev tipi bir alettir. Çatlak ve selülitlerin giderilmesi için kullanılmaktadır. Kusurları gidererek cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Cilt mekanizmasını düzenler ve kan dolaşımını hızlandırır. Çatlak oluşumunu engeller. Bayan tüketicilerin selülit ve çatlak tedavilerinde en fazla tercih ettikleri cihazlardır. Özelliklerine bakacak olursak; Dermaroller Beauty Mouse Selülit ve Cilt Çatlakları İçin Ev Bakımı, derinin kollajen üretimini artırır ve selülit görünümünde azalmalara neden olur. Alet derinin genel yapısal kalitesinin geliştirilmesi için de kullanılır. Dermaroller ile sağlıkla gençleşmek sizin elinizde. Evde uygulayacağınız bakım artık çok kolay!

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.