x
Dermanol Dekübit Yatan Hastalar İçin Krem

Dermanol Dekübit Yatan Hastalar İçin Krem

Daha fazla Dermanol ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
35,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Dermanol
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 23.09.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Yatan hastaların vücutlarında meydana gelen hasarları onarmak üzere geliştirilmiştir. Sürekli yatma sonucu oluşan kaşıntı hissini, kabuklu dökülmeyi ve leke oluşumlarını engelleyici bakım sunarak cildin rahatlayıp yatışmasına destek olur. Temas egzaması rahatsızlığının giderilmesine katkıda bulunur.
Dermanol Dekübit Yatan Hastalar İçin Krem

Temas egzamasının ve de atopik dermatitin tedavisinde kullanıcıya fayda sağlar. Vücutta meydana gelen, egzama hastalarının, önemli sorunlarından olan kaşıntıyı, kabuklu döküntüyü engeller; aynı zamanda da leke oluşumunu engelleyici özelliklidir. Dermanol markası tarafından geliştirilen, özel formüle edilmiş ürün, zengin bir içeriğe sahiptir.

Yatan hastaların vücudunda meydana gelen hasarları giderir. Uygulama ertesinde kullanıcı üzerinde yatıştırıcı etkisini gösterir. Fonksiyonları dikkate alındığı zaman Dermanol markasının yatan hastalar için geliştirdiği zengin içeriğe sahip bu ürünün fiyatı da oldukça caziptir. Ürün uygulandığı bölgelerde devamlı kullanımla birlikte hasar oluşumunu engeller; kullanıcıya maksimum fayda sağlar. Uzmanların tavsiyeleri arasında yer almaktadır. Yapılan gözlemeler sonucunda ürünün güvenliği kanıtlanmıştır.

Vücuda Etkileri

Ürünün vücuda olumsuz herhangi bir etkisi yoktur. Yatan hastalar için geliştirilen bu formül, ciltte leke oluşumunu, kaşıntıyı ve de kabuklu döküntüyü önler. Vücudun korunması açısından ürünün kullanımı tavsiye edilmektedir. Egzama dolayısıyla oluşması muhtemel olan sorunlara karşı kesin çözüm sunmaktadır.

Uygulanan Bölge

Ürün cilt yüzeyine uygulanır. Kısa sürede uygulandığı bölgede güçlü etkisini gösterir; vücut yüzeyinde meydana gelen hasarları giderir.

Kullanım Şekli

Ürünün kullanımı kolaydır. Dermanol Dekübit Yatan Hastalar İçin Kremin yavaş şekilde, masaj yapılarak, uygulanması tavsiye edilmektedir. Vücutta güçlü etkisini gösterebilmesi için, iyice yayılması sağlanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Ürün günlük kullanım için idealdir. Gün içinde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere, uygulanması tavsiye edilmektedir. Vücutta hasarların, şikayetlerin azalmasından sonra haftada 1 ya da 2 defa kullanılması yeterlidir. İnce bir tabaka halinde uygulanması gerekir; bu sayede etkisini en iyi şekilde gösterir. Ürünün devamlı kullanılması önerilmektedir.

Ürün Miktarı

Dermanol Dekübit Yatan Hastalar İçin Krem 100 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.